Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igaz az, hogy a melegek párok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a melegek párok közül az egyik fél mondhatni a férfi a másik a nő?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem igaz
2015. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem lehet.
2015. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz! Ha két férfi szexel, akkor ott nincs női szerep. Az egyik aktív, másik passzív, de férfi mivoltát nem veszti el egyikük sem.
2015. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem kifejezetten szexualitásra gondoltm, de így legalább két dolgot tudtam meg egy kérdéssel :)
2015. jún. 14. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem feltétlenül. Attól még,hogy melegek vagyunk,még van ugyanúgy férfi büszkeségünk,stb.

Pl sose pakolnék el a párom után,pakoljon el saját maga után a cuccait,stb..

Férfi-nő felállásban szerintem a csajok ezt megteszik a pasijuknak,de melegeknél nem jellemző az ilyesmi,eddigi tapasztalataim alapján.

2015. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Mondhatni lehet bármit, már ha a behatoló ill. befogadó félre gondolsz. Persze feltehetőleg megfelelő lelki alkat társulhat a viselkedési formához: a befogadó érzékenyebb, elfogadóbb, empatikusabb, gondoskodóbb, a behatoló agresszívabb, határozottabb stb. lehet.
2015. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ket ferfi ill. ket no parkapcsolataban nincs "noi" meg "ferfi" szerep. Szexualitasban a mentalitas gyakran jatszik szerepet abban hogy ki passziv es ki aktiv, de ez sem torvenyszeru.

Szexualitason kivul, a parkapcsolati eletben pedig normal esetben nem a szerepek dominalnak, hanem a felek sajat szemelyisegei. Fiu vagyok, passziv, de nem akarom hogy a szinten ferfi parom barmilyen szempontbol is nokent tekintsen ram, mert nem vagyok az es nem is szeretnek.

2015. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk így van. Ránézésre férfiasak vagyunk, de a szerepek fel vannak osztva. Én a passzív, viszem a háztartást, és a barátomé az utolsó szó mindenben.
2015. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%

Este apuci leszopja anyucit, jó is az. :)


Egyébként meg, amelyik nő elpakol a férfi helyett, az hülye. - valamelyik előttem szóló kecseg válaszára reflektálva.

Persze csacsifiúk között nem tudom, hogy hogyan van ez. Ott lehet, van akkora szerelem, hogy még ez is elfér. :)

2015. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!