Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A facebook "tudja", hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A facebook "tudja", hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
A "kit ismerhetek" kategóriában sokszor felajánl nekem teljesen ismeretlen srácokat, akik nyíltan homoszxuálisok... Semmi más kapcsolódási pont nincs velük, tehát még csak nem is ismerősei semmilyen ismerősömnek.. Lehet, hogy a fb valahogy a böngészési szokásaimból kiszámolta, hogy mi az érdeklődésem szexuális téren, és ehhez ajánl nekem úgymond "hasonszőrű" egyéneket ismerkedésre? :D
2015. jún. 16. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt meg nem mondom neked,de az biztos,hogy az a funkció,hogy ne lássák az ismerőseimet semmit sem ér! >:/

Anyámnak ismerősként felajánlotta a BARÁTNŐMET!! -.-

akinek az adatlapja elég árulkodó :/ érdekes beszélgetés volt.köszi face! -.-


20/L

2015. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A böngészési adataidat biztos hogy nem látja, max az ismerőseid ismerősei lehetnek a srácok.
2015. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nincs velük közös ismerősöm. Bár ilyen sokad rendű összeköttetések lehetnek, sőt olyanok szinte a Föld összes emberével vannak. Miért pont a langyikat kínálja nekem? :D
2015. jún. 16. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudja. Nekem is meglep h pl néztem ma EBAYT erre előttem a cipő reklámja. A googlenél már megszoktam, de itt. Meg hát látja h nem csajok képeut lájkolgatod folyton, stb GONDLOM
2015. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, a facebook szűri a böngészési adataidat, ha reklámokat nem tiltod le az oldalon akkor abból is láthatod, de ez is egyértelmű. javaslom használj inkognitó ablakot.
2015. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondolom már késő megváltoztatni a böngészési szokásaimat, egy életre elkönyvelt a rendszer... Mondjuk ilyeneket csináltam, hogy letiltottam hogy mindig mutassa nekem az összes csücsörítős pirítottríbancot, amiket évfolyamtársam "lájkolgat"... De én magam ott nem szoktam fiúkat hüvelykujjazni. :D Csak a facebookon kívüli látogatott oldalakból találhatja ki...
2015. jún. 16. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha megnézel valakit, utána kifogja dobni neked mindig oldalra hogy jelöld be ismerősnek, addig amíg ki nem xeled onnét.
2015. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó voltam, ha vibered van arról is leszedi a face az ismerőseid, és kiteszi neked facere hogy jelöld be őket.
2015. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a facebook, hanem a böngésződ (mozzilla,chrome) stb. próbáljátok ki elkezdtek bútorokat nézni neten, majd felmentek facebookra és szinte csak bútoros hirdetést dob be. :)
2015. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!