Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez a cikk valóban tele van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a cikk valóban tele van melegellenességgel? Miért engednek ilyet megjelenni? (röviden lejjebb)

Figyelt kérdés

találtam nemrég ezt a cikket a neten:


[link]



miután elolvastam, úgy láttam,hogy a szerzője/írója erősen homofób


ilyen kifejezések vannak benne, pl:


"szexuális életet élő bu zi kba botolhatnak" (1. bekezdés)


"A gyomorforgató gusztustalanságok ismertetése..." (2. egysoros rész)


"Budapest a fürdők városa, egy átlagos magyar család tagjai mégsem áldozhatnak könnyen saját városukban, hazájukban a fürdőkultúra, az egészséges életmód oltárán." (5. bekezdés --am itt az 'egészséges életmód' sztem a heterót jeleni, azaz a homo nem egészséges -- a szerző szerint!)



stb. stb..



szerintetek is eléggé melegellenes a cikk és a szerzője? Ki engedhet ilyet megjelenni?



2015. jún. 16. 22:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a cikked? Hol tudom elolvasni?
2015. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%

"amúgy írtam cikket arról, hogy a heterók milyen szexuális szokásaik vannak, és a melegekhez képest ezek sokal durvábbak!"


Ez az alfahíres cikk szempontjából teljességgel közömbös. A heterok és a melegek között is vannak szélsőgesen aberráltnak tűnők. A lényeg az, hogy akik egy nyilvános, külföldiek által is népszerű célpontot jelentő fürdőben magukat nem zavartatva szexelnek, azokkal szemben ne legyen már nagy probléma, ha egy újságíró nem magasztalja őket az egekig. Ez egyszerűen undorító. És ugyanez lenne a véleményem természetesen, ha heterok szexeltek volna ott rendszeresen.

2015. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Ennek a cikknek a megfogalmazása meglehetôsen offenzív, ilyet például a Buzzfeed-en biztos nem engednének megjelentetni.
2015. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

itt van a heterós gusztustalanság,

ez kutyafüle ahhoz képest ami a cikkben van


[link]

2015. jún. 18. 01:27
 15/21 anonim ***** válasza:
7%

13: Szomorú. A kuruc.info is az USA-ból működik, mert ott valódi szólásszabadság van.


14: Oké. És? Most nem lehet írni a melegek dolgairól csak úgy? Meg kellene említeni a cikkben hogy a heteróknak is vannak ilyen dolgaik, úgy lenne polkorrekt?

2015. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

ti fürödnétek ebben a vízben?

ez is heterós gusztustalanság, főleg az utolsó harmada az érdekes


[link]

2015. jún. 18. 14:48
 17/21 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező neked mi bajod van? Melegként mondom hogy belekerültél valamilyen hülye korlátolt felfogás bűvkörébe? Ha rajtam múlna én is csinálnám ugyanezt ami a videóban van és szerintem te is a saját preferált nemeddel.


Ez már nem szexualitás (heteró, homo) kérdése hanem hogy mennyire vagy felszabadult a saját magadénak a megélésben.

2015. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%

Igen ez elég érdekes. A cikkre nem kattintottam rá, de a napokban én is találkoztam egy nyomtatásban kiadott (! azt hittem, ennek presztízse van) cikkel, ami eléggé b-- izott (más dolgok mellett). Én nem újságírónak tanulok, hanem szerkesztő, tördelő szeretnék lenni, és hát ugyanaz az elképedés fogott el, mint téged. ha a suliban kijelenteném, hogy szerintem az ilyesmi publikálható, furcsán néznének rám a tanárok. És itt nem a szólásszabadságról van szó. Mert egy nyomtatott sajtótermékben kelljen már megfogalmazni kulturáltan, amit akarunk! Kerüljük a b-.-i szót, írja például azt, hogy homo.szexuális, és hát ha olyan maradi, hogy betegségnek ítéli, hát ítélje, ennek ezek szerint meg van a fóruma. De például az ifjúsági magazinok szexuális tanácsadó fórumain se olyat írnak, hogy p.-csa meg f.-sz, hanem kulturáltan fogalmaznak. És a pszichológiai magazinokban sem azt írják, hogy a pszichopata rohad.ékok, hanem megfogalmazzák. De még a bűzözőkről szóló tudósításban sem írják azt, hogy a szemét gyerekgyilkos k-cs.ög paras.zt f-sz, még ha így is van. Szóval szerintem is döbbenet, hogy nyomtatásban mik meg nem jelenhetnek.


Bocsánat a szavak erős kicsillagozásáért, de csak így engedi elküldeni, remélem, az érthetőségen nem változtat.

2015. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Közben rákattintottam a cikkre. Így viselkedni nyilvánosan amúgy tényleg gáz, heteróktól is. Csak hogy kissé jóindulatú legyek, megjegyzem, hogy a melegek talán nem tudnak hova menni (például a családjuk is totál homofób), de akkor sem megfelelő viselkedés egy fürdőben ezt tenni. Menjenek egy hotelba stb.
2015. jún. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%

18:


Olvasod mondjuk a 444.hu-t? Az pont ugyanerről szól, hogy az ottani szerkesztők elképesztően szabadosan fogalmaznak. Csak ők nem szélsőséges nácik, hanem szélsőséges liberálisok.

2015. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!