Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak emberek, akik komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak emberek, akik komolyan kiakadnak a szivárványos profilképektől?

Figyelt kérdés

Volt/van ugye ez a profilkép-szivárványítás, és több helyen hallok, olvasok olyan reakciókat,mhogy vannak emberek, akik törlik a szivárványos is erőseiket, barátaikat, vagy elfordulnak emiatt az online agazintól, amit olvastak, vagy a rádiócsatornától, amit eddig hallgattak, csak azért, mert az szivárványította egy napra a facebook profilképét..

Ezekhez az rmberekhez fordulnék most! Ezt komolyan gondoljátok? Csak azért nem fogja valaki hallgatni a 103.3at, mert ezt csinálta? Vagy komolyan töröltök ismerősöket, esetleg haverokat ezért?

Miért?



2015. jún. 29. 11:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
62%
Én nem töröltem senkit emiatt, mindenkinek szíve joga hogy miket állít be de az tény hogy idegesítő.
2015. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
26%
Én emiatt nem fordulok el senkitől de nem tartom normálisnak hogy ilyen akciók kellenek a melegeknek. Szerintem ez is csak arra bizonyíték hogy mutogatni akarják magukat.
2015. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%

Vannak hát. Sok hülye homofób.

Meglát egy szivárványos képet és máris két állóf..zú fickót képzel el amint túrják egymást hátulról.

De komolyan, miért, meg mitől félnek a homofóbok? Értelmes meleg nem akar elcsábítani egy heterot, hiszen tudja, hogy esélytelen! :)

Dugni meg nem az utcán fognak, hogy néznie kelljen. S:

Nagy baj van a fejekben.

2015. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
19%
Engem nagyon zavar. Ket azonos nemunek nincs joga hazassagban elnie. En tiltakozasul a kepem atraktam fekete feherbe xd
2015. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
20%
Még jó hogy törlöm a buzeráns ismerősöket. Ez magától értetődő.
2015. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

5ös, de ugye aki beállítja, az nem feltétlen meleg, és még csak nem is feltétlen férfi... (és akkor itt nincs szó a médiumokról)

Vagy ez nem számít?

2015. jún. 29. 12:02
 7/37 anonim ***** válasza:
6%

a gorcs enne meg hogy mindenki benyal a ratyiknak... persze ha Koszovoban hoznanak egy ilyet es Kresz Rudi osszehazasodna Elton Dzsonnal azt letojna mindenki... undorito ez a

majmolas mer benyalas hat korbe sz0pkodjak az amerikai ratyikar hat becsinalok komolyan

2015. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Hogy jönnek ide az amerikaiak? Nem a házasságos törvényről kérdeztem, hanem a szivárványos gesztusról...
2015. jún. 29. 12:06
 9/37 anonim ***** válasza:
8%
mert amiatt rakjak ki a ratyi baratok
2015. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Vagy épp a közelgő Pride fesztivál miatt, és szimpla szimpátiából?
2015. jún. 29. 12:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!