Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak emberek, akik komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak emberek, akik komolyan kiakadnak a szivárványos profilképektől?

Figyelt kérdés

Volt/van ugye ez a profilkép-szivárványítás, és több helyen hallok, olvasok olyan reakciókat,mhogy vannak emberek, akik törlik a szivárványos is erőseiket, barátaikat, vagy elfordulnak emiatt az online agazintól, amit olvastak, vagy a rádiócsatornától, amit eddig hallgattak, csak azért, mert az szivárványította egy napra a facebook profilképét..

Ezekhez az rmberekhez fordulnék most! Ezt komolyan gondoljátok? Csak azért nem fogja valaki hallgatni a 103.3at, mert ezt csinálta? Vagy komolyan töröltök ismerősöket, esetleg haverokat ezért?

Miért?



2015. jún. 29. 11:51
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
28%

Én csak egy idézettel élnék Mr. Garrisontól:


"Tolerant, but not stupid! Look, just because you have to tolerate something doesn't mean you have to approve of it! If you had to like it, it'd be called the Museum of Acceptance! "Tolerate" means you're just putting up with it! You tolerate a crying child sitting next to you on the airplane or, or you tolerate a bad cold. It can still piss you off! Jesus Tapdancing Christ!"


A távolabbi baráti körömben van meleg, az üzleti kapcsolataim közt is van több meleg, pontosan úgy viszonyulok hozzájuk, mint bárki máshoz. Sokat járok külföldön, liberálisabb országokban, de engem egyszerűen feszélyez az amikor kézen fogva sétáló meleg párokat látok. Egyszerűen az agyam nem tudja ezt kezelni és ezzel nem tudok mit tenni, mert nekem ez egyszerűen nem természetes. Higgyétek el, nekem a legrosszabb! De tolerálom. A gyerekemnek már természetes lesz és ezzel nekem semmi bajom. Viszont a bő 20 éve mindenhonnan ömlő meleg propaganda unalmas már. Remélhetőleg hamarosan vége és mindenki élhet nyugodtan egymás mellett, ahogy eddig is.


Még egy ide vágó kép:

[link]

2015. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
52%
Vannak. De azok kiakadnak mindenen
2015. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
59%
6os miért nincs? Azok másodrendű polgárok? Persze adót azt fizessenek
2015. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Kini :)) válasza:
52%
Nem törlök emiatt senkit az ismerőseim közül, de már engem is kezd idegesíteni -.-
2015. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

És amúgy akit idegesít, annak számszerűen hány ismerőse csinálja ezt?

Úgy értem... logikus, hogy meglepődtem azon, hogy emberek emiatt kiakadtak, mert nekem a (pontosan) 330 ismerősömből 5 ha kirakta a szivárványt.. érdekes amúgy, hogy annak ellenére, hogy a 330ból 250 legalább lány, meglepően kevesen követik trendszerűen:)

2015. júl. 1. 16:07
 36/37 anonim ***** válasza:
52%
Ez a szabadságról szól és a törvény előtti egyenlőségről. Eddig nem nagyon érdekelt ez az egész, de most belegondolva, f..a.szf.ejszűrőnek kiváló, aki emiatt töröl, az csak töröljön is, nincs szükségem rá. Ahoy Schwarzenegger irta: asta la vista
2015. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként most hogy van homo szekció, a nem homók mi szart keresnek itt? Főleg aki csak beszólni jön? Ezzel teljesedik ki az élete?
2015. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!