Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak emberek, akik komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak emberek, akik komolyan kiakadnak a szivárványos profilképektől?

Figyelt kérdés

Volt/van ugye ez a profilkép-szivárványítás, és több helyen hallok, olvasok olyan reakciókat,mhogy vannak emberek, akik törlik a szivárványos is erőseiket, barátaikat, vagy elfordulnak emiatt az online agazintól, amit olvastak, vagy a rádiócsatornától, amit eddig hallgattak, csak azért, mert az szivárványította egy napra a facebook profilképét..

Ezekhez az rmberekhez fordulnék most! Ezt komolyan gondoljátok? Csak azért nem fogja valaki hallgatni a 103.3at, mert ezt csinálta? Vagy komolyan töröltök ismerősöket, esetleg haverokat ezért?

Miért?



2015. jún. 29. 11:51
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek a 18. válaszolóval azzal együtt is,hogy magam is leszbikus vagyok.nem jó ez a nagy hírverés.szívem szerint csendben élném az életem,de hála annak,hogy ez ekkora téma,otthon megint elővettek,pedig a coming outom óta már kicsit megint lecsillapodott a hangulat...


személy szerint én nem támogatom a túlzott hírverést e téren...szívből támogatom minden sorstársam,de úgy látom a felvonulásokkal,és transzparensekkel pont az ellenkező hatást váltják ki az emberekből,mint amit szeretnének.már nem a középkorban vagyunk.már nem számít bűncselekménynek,és valahogy amint látom,a homofób embereknek is főleg a felvonulással van bajuk.akkor nem lenne talán jobb,ha nem lennének ilyenek?ha csak magunk közt beszélnénk ilyenekről?nem pont akkor lenne toleránsabb az emberiség? :/


igen.ismétlem örülök,hogy végre házasodhatnak,de ez csak az amerikai melegtársadalomra vonatkozik.sem itthonra,sem a heterókra.remélem egyszer itthon is lesz,de én akkor sem fogok szivárványba öltözni.tudom,hogy mi vagyok,és ez csak rám,és ha épp van,akkor a páromra vonatkozik...utcán nem szeretkezünk,de a kézfogásra talán még nem kell dobálni minket.ennyi.köszi,aki végigolvasta,és szánt pár percet érzelmi kitörésemre! :)


20/L/L

2015. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
2015. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
7%

sokan támogatnak beteg embereket pl a rákosokat...most a melegséget is sokan elkezdték támogatni, tolerálni, elfogadni...


én továbbra is elítélem, AZT a formáját amikor a pofámba tolja valaki, hogy ő meleg...ha otthon a 4 fal között bu*ul és én nem tudok róla, max annyit, hogy ő meleg az nem zavarna, persze azért odafigyelnék, hogy nehogy közeledni akarjon...

én a facebookot max 2 havonta 1x ha megnézem, szóval pont leszarom ki mit rak ki hova...


nehogy azt hidd, hogy pl a snickers-t annyira érdekli a melegek házassága...nekik ez reklám, hasznot húznak a betegségből...én eddig se szerettem a snickers-t ez után sem fogom...


aki elkezd mindenféle meleg sajnáltató hülyeséget posztolgatni azokat törölni fogom, mert 2 havonta 1x belépve nem arra vagyok kíváncsi, hogy "szegény 13 éves Marci-t eltiltják Petikétől, mert melegek"...

vagy mit tudom én mit nyomatnak ott, nem voltam még fent...de nem is érdekel...


aki meg letörli az ilyen ismerőseit az meg nyíltan elítéli ezt a dolgot...hogy is van ez? az egyből szemét aki nem a birka csordát követi???


22F

2015. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
67%
meleg vagyok bár a melegfelvonulás szerintem se jó ötlet itthon (illetve olyan országokban ahol az nem elfogadott) viszont azt szívesen venném ha az iskolákban már gyerekkortól megtanítanák az embereknek hogy mi az a tolerancia és elfogadás valamint békés együttélés talán akkor változna az emberek megítélése és nem csak ebben a témában hanem sok más mindenben is mint pl a rasszizmus és társai
2015. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
85%

“Leszarom, ki kivel házasodik – semmi közöm hozzá. Miért kell ebből ekkora ügyet kreálni? A melegek házassághoz való joga a te boldogságod útjában áll?! Lószart. Hagyjuk már ezt az álszent dumát, és hagyjuk élni egymást.” Clint Eastwood


"Minden amerikai alapvető joga, hogy azt szeresse, akit akar, azzal házasodjon, akivel szeretne, és abba az államba költözhessen, ahol boldog. Köszönet a fáradhatatlan munkáért, amellyel az aktivisták biztosítják, hogy hamarosan végetérjen a szégyenletes diszkrimináció.” Brad Pitt


„Ez egy remek alkalom arra, hogy mindenki, aki a melegházasság ellen szavazott leüljön és szégyenkezzen a döntése kapcsán. És annak kapcsán is, hogy milyen világot akart hátrahagyni a következő generáció számára.” Sean Penn


"Az LMBTQ emberek egyenlő elbírálást kértek a törvény szemében – az Alkotmány pedig támogatja a jogaikat.” Leonardo DiCaprio

2015. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
24%
Még a végén követelni fogják, hogy egyenrangú, normális emberekként bánjunk velük. Hová lesz a világ?
2015. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

Egyetlen darab szivárványt nem láttam a hírfolyamon, vajon miért?

Talán jó válogattam meg facebook-os ismerőseimet? Talán nem jelölök be olyan embert akit nem ismerek?

Talán nem igazolok vissza minden jöttmentnek akit soha nem láttam?

Talán nem lógok 24 órát a "facon"?

Talán arra használom a facebook nevű közösségi oldalt amire igazából való...

2015. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
95%
Az én saját véleményemet erről a dologról. De előtte leszögezem, hogy nincs semmi bajom az azonos neműek szerelmével, nem ítélem el őket addig a pillanatig, amíg a négy fal között történik az intimitás. Pénteken történt az dolog, ami egyelőre csak az USA –bán egy forradalmi vagy emberjogi változás az ő életükben. Ennek hatására faccebookon nagyon sokan szívárnyra váltották a profiljukat kifejezve evvel, hogy egyet értenek ezekkel a változásokkal. Én azért nem tettem meg, mert ez egyelőre az USA ra vonatkozik. A másik, mert egyrészről nem értek egyet a profil kép megváltoztatásával. Abból, szempontból, hogy elsősorban ez most üzletileg is nagyon sok hasznot tud hozni majd vagy már most bizonyos cégeknek, embereknek. Evvel sem lenne gondom. Ami számomra furcsa ,hogy emberi jogokról beszélünk és az egyetértés jegyében meg változtatjuk a profilunkat. Ha ez így lenne a helyes, akkor az én véleményem szerint kétféle szivárvány árnyalatot kellett volna létrehozni. Egyet azoknak az embereknek, akik miatt ez törvény született és végre bátran vállalják fel önmagukat és a saját kapcsolatukat. a másik szivárványszínt azoknak, akiknek nincs a törvénnyel bajuk. Mert szerintem akkor érzenék bárhol a világon, hogy mennyien vannak mellettük. Természetesen azt is tudom, hogy ez egy olyan téma, amit sokszor az érintettek sem biztos, hogy felmernek vállalni a saját környezetünkben. Ellenség mindig lesz. Abban sem vagyok biztos, hogy aki szívárványra változatja a profil képét tényleg az igazat tette, amit valójában gondol. az elfogadás szempontjából talán jó felé halad a világ ebben a témában.
2015. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a #25-ösben a Clint Eastwood nyilatkozata mindent elmond. És asszem abban senki nem igazán vitatkozhat hogy nála férfibb férfit nehehezen hozhatunk fel példakéként :)
2015. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

ez az igazi szivárványos profilkép :)))


[link]

2015. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!