Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Várható e szerintetek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várható e szerintetek hogy itthon legalizálják a melegházasságot pár éven belül?

Figyelt kérdés
A párommal több mint öt éve együtt vagyunk és van egy közös kislányunk is (a párom gyermeke jogilag, de együtt neveljük). Régi vágyunk, hogy összeházasodjunk, és a párom,most hogy egész Amerikában legálisan tudnánk, nagyon szeretné kint összekötni az életünket és talán ott is folytatni. Én maradni szeretnék, de nem tudom érdemes-e várnk arra, hogy ezt megtehessük itthon. Szerintetek?
2015. jún. 29. 20:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

1: 8-as nem értem mi közünk lenne ehhez.

2: egy gyereknek mennyivel jobb egy kisgyereknek, ha szónélkül elszakítják a szüleitől és idegeneknek adják. Ugyan mondjátok meg egyáltalán mi a jobb egy gyermeknek? Ha két azonos nemű neveli SZERETETBEN, vagy egy olyan "normális" család ahol ne adj Isten az egyik szülő, alkoholista, vagy agresszív, ahol verik a gyereket,esteleg más úton bántalmazzák?

2015. jún. 29. 20:55
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom valószínűnek, hogy 5 éven belül legalizálják.


A kormányok rövidtávú hatalommaximalizálásban gondolkoznak, s míg több szavazatra számíthatnak az ilyen (ijen :D) globus01-féle írástudatlan szavazó"polgároktól", mint a házasodni vágyó melegektől, addig nem lesz itt melegházasság.

2015. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem nem.

Magyarországon borzalmas, mennyire sok a gyűlölködő, így nem csoda, hogy jó sok a homofób is. :c

2015. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Költözzetek.

A gyereknek is jobb, ha ott nő föl, olyan helyen ahol lesz lehetősége boldogan élni. Ott majd talál új barátokat.

2015. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ehhez kéne a lakosság támogatása, ami nincs. És kéne egy normális, egységes baloldali párt, ami nincs.
2015. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

1. Nem hiszem, hogy az alapján kellene BÁRKINEK is a magyarságát megítélni, hogy milyen nemhez vonzódik.

2. Téma beli tudatlanságod alá támasztja, hogy a "b...zi" és a "meleg" neked ugyan azt jelenti. Sok meleg, többek között én és a párom is nem gondoljuk, hogy a Pride megfelelő módon mutatja be a homoszexualitást. Csak sztereotípiákat támaszt, amiket azok az emberek, akik gyűlölködnek a téma ismerete nélkül elhisznek, és ez rögzül bennük. Rengeteg meleg párt fel sem ismernél, ha elmennének melleted az utcán. Demonstrációra szükség van, igen, de véleményem,szerint nem pucéran/félpucéran vonulva a városban. Még MELEGKÉNT SEM örülnék ha a lányom ilyet látna.

3. Elszomorít, és elkeserít a gyűlölködés amiért szexuálisorientációm miatt nem vagyok "elég magyar" vagy egyáltalán ember.

4. Betegség lenne? Születési "baleset"? Nem tudom és nem érdekel. Ilyenek vagyunk. Kész.

2015. jún. 29. 22:11
 17/23 anonim ***** válasza:
9%
nem a házasságkötés a gond. hanem az hogy gyereket nevelnek. már ne haragudj senki nem tehet arról hogy a saját neméhez vonzodik, de egy gyerekből nem lesz egészséges felnőtt ha ezt látja...azt hiszi ez a normális-ne akarjunk már még több mentálisan beteg embert
2015. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyetekben mennék. Mi is szeretnénk a párommal az USA-ba menni de még egyelőre nem tartunk ott. Ha ti megtehetitek most akkor szerintem nincs mire várni. Gondolj a lányodra. Ott sokkal jobb élete lesz mint itt. Nem közösítik ki a szülei miatt. Jobb oktatás, jobb álláslehetőségek. Itt magyarországon annyi buta ostoba gyűlölködő van hogy minden sarkon lehet találkozni egyel. A normális értelmes emberek amúgy is mennek külföldre innét tömegével. Mi körübelül 2-3 év múlva leszünk abban a helyzetben hogy le lépjünk innét. Addig meg kibírjuk.

Itt úgysem marad más majd mint a korrupt politikusok, a végtelenül sötét gyűlölködők, meg az újonan érkezett bevándorlók. Maradjanak csak itt és zabálják fel egymást.

2015. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Kérdésem ugyan az: nem lesz e attól mentáisan sérült a gyerek, ha "normális" családban nő fel, de mondjuk az egyik szülője alkoholista, vagy esetleg naponta megverik?


Ezeknek a "normális" szülőknek mennyivel van több joguk a gyerekneveléshez, mint egy olyan melegpárnak aki szeretné?

2015. jún. 29. 22:39
 20/23 anonim ***** válasza:
9%
kérdésedre a válaszom de akkor is mentálisan sérült lehet ha alkoholista szülők vannak stb. de attól is az lehet ha "ilyen" körülmények között nevelkedik. persze nem törvényszerű de sok esély van rá
2015. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!