Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Várható e szerintetek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várható e szerintetek hogy itthon legalizálják a melegházasságot pár éven belül?

Figyelt kérdés
A párommal több mint öt éve együtt vagyunk és van egy közös kislányunk is (a párom gyermeke jogilag, de együtt neveljük). Régi vágyunk, hogy összeházasodjunk, és a párom,most hogy egész Amerikában legálisan tudnánk, nagyon szeretné kint összekötni az életünket és talán ott is folytatni. Én maradni szeretnék, de nem tudom érdemes-e várnk arra, hogy ezt megtehessük itthon. Szerintetek?
2015. jún. 29. 20:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
A jelen politikai kurzust nézve nem valószínű.
2015. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy köszönöm a válaszod. Tudod, attól hogy más a szexuális-preferenciánk, ugyan olyan emberek vagyunk ugyan olyan jogokkal. Becsületes emberek vagyunk ugyan úgy dolgozubk, és ugyan úgy nem vágyunk másra, mint ti, csak arra, hogy a családunkkal békén hagyjanak minket. Ha ez bárkit zavar sajnálom, de ha érzékenyen érint,nem kell foglalkoznod a témával.
2015. jún. 29. 20:22
 3/23 anonim válasza:
34%

Nem hinném, hogy Magyarország elsők közt legalizálná a Hollandok után...Magyarország nyugat és Moszkva talpnyalói..Következő 30 éven belül tutira nem lesz engedélyezve.

Magán véleményem meg az, hogy ideálisabb ha két férfi vagy két nő nevel egy gyereket, mint az árvaház, ugyanakkor legideálisabb, ha van egy apa és anyafigura és heteró kapcsolat. Tehát nem jó azonos jogokat biztosítani.

Persze a ti helyzetetek más. Biztos kamu a kérdés, mert ha van lehetőség kimenni, nem kérdeznéd. Nyilván jobb a gyereknek is egy liberálisabb ország.

Liberális nekem az, amikor a kisebbség jogait nézik a többség kárára.

2015. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Itthon meg valoszinuleg jo sokaig nem. Viszont ha ossze akartok hazasodni keresstek egy Amerikanal kozelebbi orszagot ahol megengedett es hajra!

18/L

2015. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
5%
Ha nem vágynál másra, nem akarnál házasságot, csak élnél csendben. Húzzon amerikába az összes homár.
2015. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem legalább 10-15 év múlva jutunk el odáig, hogy itthon is egybekelhetnek a leszbikusok és a homoszexuálisok.
2015. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Sajnos engem többek között a munkám is köt itthonra, meg én úgy gondolom, hogy a lányunknak sem lenne jó ha egyszer csak kicibálnánk külföldre. Itthon vannak a barátai stb. A kérdést azért tettem föl, mert szerintem jobban meg kell fontolni a gyermekkel a dolgot mint csak kapni a lehetőségen és kiutazni. Kíváncsi vagyok objektív véleményekre is. Valamint, bármennyire gyűlölködőek egyesek, szeretem a hazám és külföldön hiányozna is.
2015. jún. 29. 20:40
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Az 1 esnek igaza van huzzatok a rákba innen az ijen abnormális emberek miatt őrült meg az unokatesóm (szò szerint meg őrült ) 2 éve jár pszichológushoz és semmit nem javult az állapota. Menyetek inen de jó gyorsan.
2015. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
A kislánynak az lenne a jobb, ha elvennék tőletek, és odaadnák egy normális embereknek.
2015. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Igaz
2015. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!