Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan gyógyulhatnék ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyógyulhatnék ki ebből? Félek magamtól.19/f

Figyelt kérdés

Amióta szembesültem vele, hogy lányok helyett a fiúk érdekelnek, valami nincs rendben velem.

Álmomban rendszeresen öntudatlanul véresre vakarom az oldalam a bordáimnál, bulimia-féleség miatt rengeteget fogytam, fizikai rosszullét kerülget ha valaki akivel lefekszem kedves próbál lenni hozzám, szex közben nem tudok kielégülni pofon, karmolás vagy hasonló enyhe agresszió nélkül és spontán pánikrohamféleségek jönnek rám kábé hetente-kéthetente. Olyankor szédülni kezdek, remegni, általában elrohanok a mosdóba és öklendezek amíg el nem múlik.

Két éve tart, de pár napja történt hogy olyan szinten szétharaptam a saját hüvelykujjamat hogy annyira ömlött belőle a vér hogy a könyökömnél csöpögött a padlóra és az a megnyugvás ami akkor rámtört, utólag megrémisztett.

Mit tehetnék? Félek magamtól, olyan mintha a saját ellenségem lennék, pedig ezen a hogyan fogadjam el magam-dilemmán már túltettem magam.



2015. júl. 2. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj pszichológushoz! :((

Én is pánikbeteg vagyok de a gyógyszer nem segít,4 éve szedem.

18/L

2015. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez pánikbetegség? Milyen gyógyszert szedsz?

Két éve volt egy öngyilkossági kísérletem, utána muszáj volt pszichológushoz járnom de nem segített, gyógyszert nem írt fel.

2015. júl. 2. 00:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az van.De úgy látom neked is.

" szédülni kezdek, remegni, általában elrohanok a mosdóba és öklendezek amíg el nem múlik "


Én Citagen 20mg filmtablettát.1 éve.

3 évig Asentrát szedtem,az lehet hogy maradandó károsodást okozott mert 4 éve megy a hasam,és nincs kemény székletem hasfogón élek.

2015. júl. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hm. Azt írtad, nem segít, akkor minek szeded ha nem lesz tőle jobb? Vagy ez ilyen speciális eset és lehet nekem beválna?

Jobbulást!

2015. júl. 2. 00:45
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Mert ha nem venném be akkor az utcára sem tudnék kimenni.

Csak arra jó hogy csökkenti a tüneteket.De el nem mulassza.Ha nem veszem be jönnek a rohamok és az elvonási tünetek.

De ami neked van nem csak pánikbetegség.Sztem depresszió,és még valami más.Nem tudom.

Köszi kérdező! Neked is! Sajnállak,kitartás neked! :((

2015. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Én szívesen szexelnék veled, ha tényleg ilyesmikre vágysz. Kérlek írj ha érdekel egy 24 éves srác.

2. Orvoshoz kéne fordulnod. Pszichológushoz.

2015. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mazochizmus keveredik a pánikbetegséggel :( Rossz kombó. Menj vele pszichológushoz, ez a legjobb, amit tehetsz.
2015. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ftf1983 ***** válasza:
94%
Szexuálpszichológus, de azonnal! Bűntudatod van, ezért vannak pánikrohamaid és ezért kell a fájdalom, szenvedés, hogy el tudj élvezni. Hevesi Krisztát tudom ajánlani, ezt a területet nagyon jól vágja.
2015. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"A lelkiismereted tudja, hogy a homokoskodás helytelen életforma."


Az ilyen felfogású emberek miatt vannak önértékelési zavaraid, amik agresszió és önpusztítás formájában jelentkeznek.

2015. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Megpróbálok változtatni a dolgokon.

Csak nem tudom hogy álljak hozzá...

2015. júl. 5. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!