Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én gondolom így? Rettenet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom így? Rettenetes irritáló.

Figyelt kérdés

Lényeg: Passzív fiú vagyok, és egy fura, irritáló tapasztalattal lettem gazdagabb...

Eddig akármilyen pasim volt, mindegyik meg akarta mondani mit csináljak, hová mehetek, mikor érjek haza, kivel beszélhetek stb.

Ez onnan jött le, hogy a mostani barátom abszolúte nem ilyen.

Miért? Miért akartak állandóan bekorlátozni? Értelmes ember vagyok, el tudom dönteni magam is!

Ti hogy gondoljátok?



2015. júl. 7. 04:11
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Kicsit pökhendi a stílusod...
2015. júl. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen határozott,mind a két fél,de ne akarják egymást birtokolni.Vagy egyoldalúan,ahogy nálad is ez volt a helyzet.Most már ezzel ne is törődj,hiszen most írod,hogy

a mostani párod nem ilyen.Legyél Boldog!

2015. júl. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy tudod, nem véletlenül fogadtál nekik szót.
2015. júl. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Irányító típusúak voltak,vagy pedig nagyon féltékenyek!


A mostani szerinted nem féltékeny?Remélem azért nem olyan,aki lesz/rja mit csinálsz...

2015. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsónak: Nem, ő nem ilyen, hanem teljesen megbízik bennem, ahogy én is megbízom benne. :)

Utolsó előtti... Hát... Nem kommentálom, de azért köszönöm a választ...

2015. júl. 7. 11:52
 6/8 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nagyon kevesen vannak, akik megbíznak a másikban és a kapcsolatban egyenlő félnek tekintik a másikat.
2015. júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De miért???

Egy kapcsolatnak nem pont a kölcsönös feltétlen bizalom és szeretet lenne a lényege?

2015. júl. 8. 10:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a nem vagyunk egyenlőek rész meg... Nem úgy van, hogy ő is egy ember meg én is, ergo pontosan ugyanannyit érünk???
2015. júl. 8. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!