Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Történt egy kis probléma,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovsa21 kérdése:

Történt egy kis probléma, adnátok tanácsot? Többi lent:

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk házasok a feleségemmel, és van egy 3 éves kisfiunk. Amikor a fiamra nézek, állandóan eszembe jut a meleg múltam, és egyre jobban vágyok egy férfire, mint régen. Szerintetek ha elmondom a feleségemnek, hogy meleg vagyok, akkor szakítani fog, vagy megérti és házasságon belül is tudok lenni férfival?

2015. júl. 8. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
ehhehEEE (1 pláza kandúr)
2015. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zolush ***** válasza:
100%
Nem kockàztatnàk a helyedben..a pici vègett..pròbàld elnyomni vagy keress szexpartnert
2015. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kiskivancsi79 ***** válasza:
100%
eld ki a vagyad titokban es akkor hatha csillapodik.
2015. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megfelelő tanács. Ha így, ha úgy, ha amúgy, valakinek a lelke megsínyli. Tapasztalatból írom.
2015. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg vagy, eleve nem egy "normális helyzet" az hogy nős vagy, tehát elnyomod a vágyaidat, önmagadat. Még nehezebb a helyzet hogy van egy kisgyereketek, de ha belegondolsz ez később se lesz jobb ha a gyerek már nagyobb.. én a helyedben őszinte lennék, és elmondanám a feleségemnek. Ha már tudja át tudja gondolni mi lesz a továbbiakban, lehet szakít, lehet kitaláltok együtt egy közös megoldást, de legalább őszinte voltál.
2015. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehèz dolog. Én szerintem nem kockáztatnék a gyerek miatt és inkább titokban keresnék férfi szexpartnert. De hosszú távon tényleg lelkileg ki fog készíteni a hazugság.. Próbálj puhatolózni a feleségednél hogy s mint áll a témához!

De amúgy engem nem zavarna, ha ezzel állna elém a férjem. :) de tudom, hogy én az emberek 0,1%-ba tartozom ezzel a gondolkodásmóddal.


25N

2015. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Én elmondtam,hogy vannak biszexuális hajlamaim,de nem szeretném megélni nélküle,mert nagyon szeretem és igaz,hogy nehezen szánta rá magát,de belement,hogy olykor keressünk valaki harmadikat.Azóta csodás és harmonikus házasságban élünk és mindkettőnknek teljes az élete minden téren...
2015. júl. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Remélem nem a kisfiad váltja ki belőled ezeket az érzéseket, mert az beteges, ès az ő érdekében tartsd magad távol tőle.

Ha elmondod a feleségednek, hogy meleg vagy és férfire vágysz, akkor nagy valószínűséggel elhagy ( én ezt tenném), és keres magának egy igazi 'ferfit', akivel boldog lehet. Te sem várhatod önző módon, hogy neked nem kell, de miattad ő sem legyen boldog.

Egy életen át te sem tudod elnyomni a vágyaidat, és ne is tedd, keress egy olyan partnert, aki boldoggá tesz. Csak ne a kisfiadra nézés hozza ki belőled a meleg vágyaidat, mert attól megriadtam. Ő ne váltson ki belőled semmit...

Egyáltalán minek nősültél meg, ha meleg vagy? Próbáltál megfelelni az elvárásoknak?

Tény ès való, az őszinteségnek ára van, de cserébe önmagad lehetsz, és nem csapod be a feleségedet azzal, hogy férfiakkal folytatsz titkos viszonyt...., ennél nincs megalázóbb egy nő számára...

2015. júl. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Meleg nem, de biszex vagy. Ismerek olyan párt, ahol a feleség tud a srác biszex vágyairól, és néha bevonnak egy 3. férfit akivel mind a ketten szórakoznak. :) A 3. fél csak egy hús, akivel eljátszanak. Amíg érzelmileg egymásért vannak oda, addig nincs semmi gond ( Persze ha mind a ketten szeretnék ezt a hármas felállást ). Te ismered feleséged. Ne mondj el mindent egyből , előtte puhatolózz. Az hogy mellette legyen neked egy titkos harmadik az teljesen elítélendő és rossz. Ha ennyire titokban akarod tartani feleséged elől, és azt akarod hogy soha ne derüljön ki, de akarsz férfival együtt lenni, akkor tegyél meg egy szívességet és hagyd ott. Azért vagytok pár hogy mindent együtt próbáljatok ki :)
2015. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!