Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem sajnálnád, ha mindkét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sajnálnád, ha mindkét fiad meleg lenne és ezáltal a ritka családnevedet senki nem vinné tovább az országban, azaz kihalna a családfád?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
De eléggé :) Nálunk asszem már az én generációmban ki fog halni, mert én nő vagyok, tesóm meg soha nem fog megnősülni, amekkora balf***.
2015. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

El is veszem a mocskos b'ziktől az én családnevemet. :D


Mellesleg meg örökbefogadhatnak gyereket, az viheti a nevet tovább. Még béranyát is szerezhetnek, hogy a géneket is tovább vigye. Szóval megoldható.

2015. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Azért ennek a valószínűsége igen kicsi, mindössze 1 a 100-hoz, ha kb. 10%-os eséllyel lesz egy ember meleg. (A populációs statisztikák ezt mutatják.)

Sokkal valószínűbb, hogy egyéb környezeti körülmények miatt hal ki a családfa. De tény, hogy a valószínűséget növelhetném minél több gyermek fogantatásával, és valószínűleg ezt is tenném, hiszen ha ritka családnevem lenne, nyilván gazdag is lenne, különben mi értelme továbbvinni a csóró családnevet. :D

2015. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Most őszintén, ki a f**zt érdekel ez? Komolyan vannak emberek, akiknek ez a legnagyobb problémájuk, vagy csak egy nagyon teoretikus kérdéssel állunk szemben?

Különben meg nem is kell a gyerekeknek melegnek lenniök, elég ha csak férfiként nem nemzenek gyereket, vagy nőnek születnek.


#2 Szerencsére még nem süllyedtünk odáig, hogy a melegek gyermeket fogadhassanak örökbe.

2015. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Ha mindkét fiam meleg lenne fejbelőném magam
2015. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mi van, ha lányaim lesznek és egyik sem akar gyereket? Mi van, ha akarnak, de meddők? Különben csak azt sajnálnám, hogy még mindig ennyi ellenérzés van a melegekkel szemben és nehezebb dolguk lenne, mit heteróként.


De bízom benne, hogy ha lassan is, de afelé haladunk, hogy a homoszexualitás is általánosan elfogadott dolog lesz.

2015. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En meleg vagyok. Es fiu. Ha tovabb is viszem a csaladfat,kulfoldon teszem csak meg.. a hugom meg utalja a gyerekeket,siman kinezem belole,hogy sose akar majd...es ense vagyok oda annyira a gyerekekert. Nagybatyamek se terveznek csaladalapitast. Szoval mi hamar kihalunk,pedig papamek 7-en voltak... :D
2015. júl. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1. A lányok is továbbvihetik a családnevet. Egyáltalán nem kell, hogy a gyerekeid vagy te a férjed nevét viseljék.
2015. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha heteró férfi lennék, és ez az eset állna fenn, akkor sem sajnálnám, ha a fiaim melegek lennének.

De mivel leszbikus nő vagyok, és amúgy sem akarok soha gyereket, úgyhogy mindegy.


*Thomasina*

2015. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ez nem unalmas még? Melegekről beszélünk, nem nemzőképtelenségről! Ha egy meleg akar gyereket, akkor megoldja! A családfa akkor hal csak ki, ha valaki nem akar gyereket. Annak meg semmi köze a melegséghez. Mi négyen vagyunk lánytestvérek, na akkor az én szüleim mit szóljanak? Igaz felvehetné a férjünk a nevünket, de úgy néz ki csak egy akar közülünk családot az övé meg nem tette.
2015. júl. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!