Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, de nincsenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de nincsenek meleg barátaim. Hol tudok melegekkel barátkozni?

Figyelt kérdés
Mert melegbárban mindenki bulizni megy,vagy szexet keresni,de nekem igaz meleg barátokra lenne szükségem,akikkel meg tudjuk osztani egymással a gondolatainkat. Hol lehet ismerkedni ? Itt neten de igazán sikerült eddig,meg lássuk be,nem sok értelme van.
2015. júl. 11. 20:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Ha meleg oldalakra jársz, ott szinte törvényszerű, hogy mindenki csak szexet akar, barátkozni nemigazán.

De például én itt ismerkedtem meg egy sráccal, akivel nagyon jó barátok lettünk, szóval nem igaz, hogy neten ismerkedésnek nincs értelme, csak ritka az olyan egyén aki nem kezd el nyomulni már pár üzenet után.

És ha barátot szeretnél, abban én is benne vagyok. Jó más gondolkodású, de mégis "valamiben" ugyanolyan sráccal is beszélni, hisz ki értené meg legjobban a gondolataid, mint egy másik meleg.

20/f

2015. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek, nem mozgok meleg körökben, de neten azért talán lehet ismerkedni ilyen céllal is, bár tény hogy sokan csak szexre hajtanak :/

25/F

2015. júl. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez valós probléma..

Regisztráltam egy meleg chatelős oldalra, hátha lehet ott eszmecserélni, vitázni, hülyülni, infót megosztani...

Erre akik ott vannak a szobában, meg sem mukkannak, néha belép valaki, kiírja:

"47/176/89/16/5 bi passzív dugható vagyok, valaki Dunamogyorósdiról?"

Aztán elhúz a bélbe...:D

2015. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Zsoca22 válasza:
100%

Sziasztok !!

Ahogy a társkeresőkön láttam, azért találni olyan embereket, akik barátokat keresnek. Viszont, hogy van-e más szándékuk azt nem tudom. De azt, hogy neten, meg a meleg szórakozóhelyeken nem lehet találni barátokat, azt azért nem állítanám . Igazából csak rohadtul meg kell válogatni az embereket, ami sokáig tart.

Egyébként nem tudom, hogy ez hogy megy másnál, de nekem inkább a helyzet teremtette a barátokat, minthogy kerestem volna őket. Ez igaz minden ismerősömre,és minden helyszínre, legyen az suli, munkahely, vagy szórakozóhely. Egyébként neten nem kerestem még, kimondottan barátokat, de azért sikerült egy két embert találni.

2015. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy "új" meleg barátságok nincsenek. Az a probléma, hogy kevés ember van aki meleg/biszex, ezáltal nem valószínű hogy sok ember fog barátot szerezni. Aki van azzal is inkább mást akar kialakítani, hiszen kiakarja használni, hogy végre talált valakit. A barátokat is valamilyen színten külső alapján is megválogathatjuk, mert nem gondolom hogy itt többen pl. egy transzexuális férfival mászkálna nyíltan az utcán. Ezért elég nehéz barátkozni. Ha valaki tényleg akar, akkor azelőtt fejet hajtok, mert nehéz egy csak barátság zónát fenn tartani, miközbe nincs azért annyi meleg/biszex fiú :))
2015. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéken élek 42 éves vagyok, férfi, de 20 év alatt sem a neten, sem más pl. mobiltelefonos ismerkedős lehetőséggel sem sikerült egy meleget sem megismernem, sok a kamus, de sima barátokat sem lehet ezzel összegyűjteni... Aki mást állít az vagy nagyon szerencsés, vagy nem mond igazat !
2015. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MrPifta ***** válasza:
100%
nem tudom hol próbáljátok, mert melegbárokban ismertem meg meleg barátokat. A mi barti társaságunk nem szexet keres.
2015. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!