Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most őszintén fiúk! Szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén fiúk! Szerintetek nagyon gáz ha valaki azért utasít vissza egy fiút mert az HIV fertőzött? Komolyan! Ettől valaki kirekesztő nem elfogadó lenézendő vagy inkább épp eszű?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 23:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyáltalán nem gáz, teljesen érthető.
2015. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
ép eszü senki sem akarja kockáztatni az egészségét.aki hiv az dugjon hiv-el.sztem ott már baj nem történhet
2015. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem "gáz". Mindenki tudja magáról, hogy képes-e együtt élni ezzel. De aki pozitív, az -szerintem- keressen magának egy szintén ilyen társat, abból baj nem lehet.
2015. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyin múlik, miért lenne gond? Nem tudom itthon milyen szinten áll a kezelés, de azért ahhoz erős érzelmi szálak kellenek, hogy valaki ilyenkor mellette tudjon maradni az illetőnek. Csak egy kósza kufircért meg aztán pláne nem éri meg a kockázat.
2015. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Egyértelműen így a helyes! A lány a saját egészségét miért áldozná fel? Miért lenne gáz , hogy nem vállalja ,hogy önként megrövidíti az életét?
2015. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
85%

"A lány a saját egészségét miért áldozná fel?"


A történetben szerintem nincs lány, homo kategóriában vagy/vagyunk.

2015. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha nagyon szeretném az illetőt,mellette maradnék,de egy sima szexbe nem mennék bele HIV+-al.
2015. júl. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez így normális. De ha nagyon szeretném és akkor derülne ki, akkor sem maradnék mellette. Sajnos ez az igazság.
2015. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Számomra teljesen alapvető, hogy semmit sem kezdenék egy AIDS-essel. Aki ezen elgondolkodik, nincs normális gondolkodása.
2015. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
# 8 A homofób, de mégis neki adok igazat. Normális embernek alap, hogy nem kezd HIV fertőzöttel(bár amennyiben tudja, hogy az). És az a nem normális, ha emiatt nem utasítod vissza..
2015. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!