Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most őszintén fiúk! Szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén fiúk! Szerintetek nagyon gáz ha valaki azért utasít vissza egy fiút mert az HIV fertőzött? Komolyan! Ettől valaki kirekesztő nem elfogadó lenézendő vagy inkább épp eszű?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 23:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Itt néhányan el vannak tájolva. Heterók között is el van terjedve a HIV, csak ők sokkal ritkábban járnak szűrésre, mint a melegek, ezért a statisztika fals eredményt mutat. Plusz melegek közül is nyilván az kapja el, aki nem védekezik. Szóval ez a "HIV az melegek betegsége" elég nagy általánosítás. Amúgy meg egy aktust, ha nézünk, pár % az esélye az átadásnak, míg egy tűszúrással, transzfúzióval 99%. Csak mivel aki sokat szexel gumi nélkül, az 1-2%-ok összeadódnak. Ja, és még egy tévhit. "Aki HIV+, az szexeljen HIV+szal, abból nagyobb baj nem lehet". De, lehet. Mivel a HIV-nek 3 különböző variánsa ismert, így ha valaki több típusát is elkaphatja, ami sokkal jobban gyengíti az immunrendszerét.
2015. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
utolsó: nézd meg hány százaléka hetero a HIV fertőzötteknek, aztán mondd, hogy nem a melegek betegsége. EGyébként én is minél messzebbre elkerülném a HIV+-os embereket. 24/F-m
2015. júl. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Hiába jössz megint a statisztikával, pont ezt írtam, hogy rengeteg hetero nem jár szűrésre, így sokan nem is tudják, hogy fertőzöttek. Őket elég nehezen mutatja ki a statisztika. Bár tény, hogy sok meleg esik abba a csapdába, hogy nem húz gumit, mert úgyse eshet teherbe. De ennél szerintem egy felnőtt embernek több esze lehetne.
2015. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy valaki nem akar egy HIV+ os emberrel együtt lenni. Mégis ki akarná megkeseríteni/megrövidíteni a saját életét?
2015. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A vitába annyit tennék bele, hogy a legismertebb HIV+ egy nő. HETERÓ:) A drogosok között is rengeteg van.

És valóban érdekelne, hogy aki a melegek betegségének tartja azokból HÁNYAN voltak teszten? A melegek közt szinte elvárás h fél évente elmenjen tesztre. Én pl nem szexelek olyannal akinek nincs tesztje. Na és a heterók? Azért magas az arány, mert így kiszűrték a betegeket a melegek között. De a heteró barátaim közül 1 se jár.

Ezen gondolkozz....


A kérdésre válaszolva. ÉN IS NEMET MONDTAM VOLNA! Az életem többet ér egy szexnél. Viszont korrekt hogy elmondta. Bár elvileg törvény is kötelezi erre....

Most néztem egy filmet a moziban a melegekről. Meleg diktatúrák vagy ilyesmi a címe. Az Urániában. Tanulságos. Olyan meleg srác szerepel benne aki beteg és tök jóképű, átlagos pasi. Nem tippelne rá senki. NA EZÉRT KÉNE MINDENKINEK SZŰRÉSRE JÁRNI!

2015. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Nemrég olvastam ilyen kommenteket talán itt gyk-n, hogy egy srácot kigúnyoltak, mert csak gumiban akar szexelni, hogy így elveszik a lényeg, milyen hlye, stb.


Aki ilyen kockázatosan szeret élni, ő dolga, de az én életemet ne tegye kockára.

2015. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Épp eszű. Van elég beteg ember, nem kell még terjeszteni is.


(Látom nagyon fájt néhány embernek a hozzászólás ahol lányt írtak...Pedsig ugyanazt írta mint a többiek.Hát istenem nem nézte az altémát, attól még a homo és hetero témákba egyaránt belevág.Bocsi ,de az igazságérzetem mindig felülkerekedik.)

2015. aug. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!