Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív meleg pasik! Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív meleg pasik! Mennyire szeretitek az előjátékokat? Milyen módszeretek van arra, hogy a passzív félt "kikészítsétek" aktus előtt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a popsi nyalás alap, legalábbis én szeretem csinálni, vagy a csókolózás, attól is beindulok

22f

2015. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Imádok popsit nyalni, meg kicsit tágítgatom az ujjammal. :)

18/aktív

2015. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom, nekem szükségem van az előjátékra. Sőt, akár egész nap tudok játszani, szeretek is/ill. ha lenne valakim szeretnék.

Csók, nagyon cirógatás, masszázs, harapdálás fül, nyak, ajak, fenék, farok, nyali. Vannak egyéb megoldások is, pl. jégkocka bimbi környékére majd puszi, háton végighúz végignyal.

Attól függ kinek mi az igénye.

25/F

2015. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem válaszolók mind nagyon jók lehetnek :P
2015. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Én mondjuk nem nagyon szeretném, ha a partnerem kikészítene, sokkal inkább ha előkészítene.

Személy szerint a nyalásnak nem igazán vagyok híve, már csak higiéniai szempontból sem. Annál inkább az ujjazásnak, vagy lehet valamilyen segédeszközt pl. vibrit vagy valami hasonlót használni.

2015. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Én nagy petting párti vagyok, imádok ruhán keresztül dögölözni, meg markolászni, simizni. Amit még szeretek az a csókolózás, de akkor én irányítok, szeretek én vezetni, szóval a kezemmel irányítom, merre dőljön, mikor hova nézzen, nyakat is szeretek nyalni, meg a füllel játszani, miközben az ágyékom hozzá dörgölöm, tudja miről lesz szó :D

Amikor a ruhák lekerülnek, akkor meg a nyalás és ujjazás az alap, és szertem sokáig a bejáratnál dörgölni a makkom, addig, ameddig már nem tudja magát türtőztetni és saját magát húzza fel a farkamra :3


20 mf

2015. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os, izgisen hangzik ;)
2015. júl. 28. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom amikor a partnerem játszadozik velem és izgatja a popómat. Imádom amikor csókolózunk, amikor puszilja a testem és a fenekem. Nagyon jó amikor egy picit ujjaz, meg nyaldossa a lyukam, mert akkor jobb utána a szex.

21/passzív

2015. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!