Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik hogy az állatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy az állatok homoszexuálisak legyenek?

Figyelt kérdés
Pl két hím madár "eggyütt van" (csak mondtam valamit példába).

2015. júl. 19. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Múltkor egyik kan kutya baszta itt a másikat. Egész este vonyított a köcsög szerepű, gondolom fájt neki :S

Szal jah, létezik :S

2015. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
előfordul,hogy meghágják egymást a hímek,de inkább kényszerből lehet ez.
2015. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, náluk is megfigyelték már.
2015. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik! Legelőször a delfineknél figyelték meg, mivel ezeknek az állatoknak nagyon fejlett a szexuális életük, így nem csak a szaporodás céljából, hanem az örömszerzésért is szexelnek. Van is egy videó arról, ahogyan orálisan kielégítik egymást. Rengeteg más állatfajnál is előfordul, legyen az madár, hüllö, emlős stb.
2015. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Kutyákat én is többször láttam már, de szerintem is inkább csak azért, mert nem volt nő a közelben.
2015. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
A kutyákra ha rájön a gerjedelem,akkor meghágják még az ember lábát is.Így ha nincs a közelben nőstény megesik .De ha hozzáférnek egy szukához,akkor azt válasszák.
2015. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pingvinek. :D
2015. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

A kutyáknál ennek a semmi köze a szexhez, a dominanciájukat fejezik ki ezzel...

Amúgy meg:

[link]

2015. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam a Spektrumon (még amikor az egy kifejezetten jó csatorna volt) egy homoszexualitás az állatvilágban című filmet. Meglepődtem, hogy az állatok között ez milyen gyakori.
2015. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, igen. Van olyan is, hogy "együtt vannak", tehát párban élő állatoknál két hím egymást választja, és ragaszkodnak egymáshoz. De van olyan is sokszor, hogy a gyengébbik hím egyszerűen hagyja, hogy az erősebbik meghágja. Ilyenkor tényleg a dominancia kifejezésére szolgál. Pláne mondjuk, ha a többiek előtt történik a dolog.
2015. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!