Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homofóbok, titeket miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homofóbok, titeket miért zavar az, hogyha egy meleg férfi boldog?

Figyelt kérdés

Most azt szeretném megérteni, hogy titeket miért bánt az, ha egy meleg embertársatok boldogan él? Ha van egy pasija, és diszkrét módon élik az életüket, rendesen dolgozik, segít másoknak, nem megy el melegfelvonulásokra, mégis folyamatos verbális bántalmazásnak teszitek ki az illetőt, de miért?

És most nem akarom hallani azt a dumát, hogy engem nem zavarnak, ha a négy fal között csinálják, mert ez nem igaz. Ha valaki elmondja, hogy boldog párkapcsolatban él egy férfival, már akkor is jönnek a trágár megnyilvánulások és jelzők. És azt szeretném tudni, hogy miért zavar annyi embert, ha boldogan élek, nem titkolózok, mégis visszafogottan élem az életem. Valamint senki ne jöjjön azzal, hogy a pride-on nyilvánosan dugják egymást az emberek, meg alsógatyában járnak, csak akkor, ha valóban szemtanúja volt...


Senkinek a válaszát/véleményét nem fogom lepontozni, csak kíváncsi vagyok, hogy bennetek mi zajlik le ilyenkor, ha más boldogságát tönkreteszitek.



2015. aug. 2. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én csak beleolvasgattam a rizsába. a címre válaszolva engem nem zavar.

/24Fhetero

2015. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

jó csak a kérdést olvastam a leírást nevem. De kérdező szerintem a legtöbb embert nem maga a melegség zavarja [vagy talán az is].


Hanem mi A F**** KELL ezt hírdteni?? Akkor legyen majd HETERO PRIDE is vagy mi? Ki a **** érdekel?? Mit kell az emberek képébe nyomni.


Ennyi erővel minden különböző életkörülményű pride lehetne. Kerekes szék pride. Világháborús Veterán Pride [igaz az azt hiszem elöbb-utóbb kifogyna a lehetséges jelöltekből]...


Nyugodtan éljék az életük, de nem kell "rájátszani".

2015. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Mire jó ez a kérdés?


Miért kell a homofóbokban azt az illúziót kelteni, hogy most végre az ő véleményükre valaki kíváncsi?


Kérdező, számodra teljesen értéktelen információk hangozhatnak csak el itt. Talán majd alkalmazkodni fogsz/fogtok az itt elhangzó sirámokhoz-sárdobálásokhoz?


Viszont az a gyengeelméjű, akinek a boldogságát tönkreteszik a névtelen, online mocskolódók, az meg is érdemli. :D

2015. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

hmmm a nevem nem akart lenni. Szóval nem olvastam. Na de most már így utólag átfutottam.


Hát, oké, akkor a diszkrét párokról van szó. Jó, akárhogy nézzük azt hiszem ez az oldal a "kisebbség" na. Valoszinüleg nem mindekinek tetszik. Amihez persze joga van, az más mondjuk, hogy oké nem kell attól még a másikat bántani.


Ki milyen vérmérsékletű. Amúgy csomó más miatt is fújolnak emberek emberekre. JA látom a pride-os mondatot, na én nem is írtam egyiket se belőle. Csak alapból erőltetett.


Szóval valakit jobban irittál, valakit kevésbbé. Erről van egy tök jó southpark-os rész. Amiben Mr.Garrison kiakarja rugatni magát a melegsége miatt. Talán láttad.


Úgyhogy társaság függő, én pont csütörtökön dumáltam egy csajjal a munkahelyemen, és valahogy szóba kerültek a melegek, mondta hogy neki van meleg pasi ismerőse. És néha átjönnek hozzá meg a barátjához. De pont azt mondta, hogy nem zavarja, mert normálisan viselkednek. És hogy őt csak az zavarja aki nem.


hmhmmhhm... látod a bevándorlókat is hányan védik "juuuj juuuj szemét kormány, jó bevándorló, nyugodtan szemelted szét az erdőnket" ja fogadjon be akkor magához 2-öt 3-at azt aztán dumáljon. Úgyhogy ha őket védik biztos van aki a melegeket is bírja, csak ezek szerinte te pont nem azokat fogtad ki.

2015. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

..jah, na az utolsó mondat, azt nem figyeltem.


Na, hát én pl nem tudok rá pontos okot mondani. De pl m nem tartom "szépnek" finom fogalmazva. Amúgy meg általában nem is gondolok ilyenekre, csak most hogy kiírtad, melegekkel meg eddig nem találkoztam, vagy ha igen nem tudtam róla.


Nem tudom örülnék-e ha tönkretehetném a boldogságát, eddig semmit se tettem ez ügyben. Nem tetszik azt ennyi, mondjuk úgy mint ahogy elvileg valaki meleg, így születtem azt ennyi.

2015. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Az osszes embernek uzenem aki hetero pride-ot akar csinalni. Csak tessek! MI nem fogunk ellentuntetni, mert minket nem erint, nem zavar. Csak tudnam h akkor ti miért jottok ellentuntetni?...13/f/m
2015. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

mmmm.. utolsó.. nem az a lényeg hogy téged nem zavar.. HANEM AZ HOGY MÁST IGEN..


Tudod tiszteledben tartani másokat?? hmm?? Pont erről dumálsz, nem? Legalábba a kérdező tényleg csak elvan a háttérben azt ennyi, ahogy mondta is.


Bár már leírtam, de mondom engem hidegen hagy a téma, amíg nem érint valami személyesebb szinten, vagy lesz belőle valami problémám. Sőt a pride-on se voltam kint egy mesterlővész puskával.


Vagy szerinted akkor a melegeknek szabad pride-olni, de aki nem tetszik az hülye. És nem feltétlen vében forgó szemű habzó szájú embereket kell elképzelni. Csak normális embereket, akik mit tudomén talán pont arra lakik és zavarja, mert érzékeny az ilyesmikre vagy bármi,, háát igen, ilyen is van ám, akár hihető akár nem.


Szóval ja, egy féle pride se kéne.

2015. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

A homofóbok mikor mondják, hogy a négy fal között kell ezt megélni... rendben van, de akkor a heterók is titkolják a magánéletüket, azaz pl a munkahelyükön titkolják el, hogy van feleségük, ne menjenek kézenfogva az utcán, ne tegyenek fel közös képet a facebook-ra, hiszen mindezzel "reklámozzák" a szexualitásukat, vagyis azt, hogy az ellenkező nem iránt érdeklődnek.

Sajnos a homofóbok vagy túl beszűkültek, vagy egyszerűen boldogtalanok, s emiatt foglalkoznak mások magánéletével. Ha nekem sínen van a magánéletem, akkor engem aztán nem zavar, hogy ki mit csinál, de ezek szerint a homofóbok nem így vannak ezzel. :)

2015. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%

"És most nem akarom hallani azt a dumát, hogy engem nem zavarnak, ha a négy fal között csinálják, mert ez nem igaz."


Ha már eleve beleteszel egy ilyen mondatot, akkor mit vársz, kedves kérdező? :) Azt hiszed, hogy minden heteró homofób? Te is általánosítasz, nem?

2015. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Most miért bántjátok szegény homofóbokat... Nem tehetnek róla, valószínűleg így nevelték őket... Erről ők nem tehetnek ahogy a meleg sem a melegségről :) Fogadjuk el őket amilyenek, persze ha ezt a négy fal között teszik :D


Melegként én is vágyom arra, hogy az utcán megölelhessem a páromat, adhassak neki puszit, ha találkozunk vagy, ha elköszönünk egymástól... Sajnos nem ilyen világot élünk... Marad a jó öreg kézfogás :D Néha ridegnek érzem a dolgot, de ez van. Viszont az én környezetem amúgy elég elfogadó, mint a rokonság mint a barátok. Szal olyan embereket gyűjts magad köré akik ezt elfogadják, vagy ha valaki nem olyan elfogadó valahogy vívd ki nála a tiszteletet. Ezért akkor nem fog lenézni...

2015. aug. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!