Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homofóbok, titeket miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homofóbok, titeket miért zavar az, hogyha egy meleg férfi boldog?

Figyelt kérdés

Most azt szeretném megérteni, hogy titeket miért bánt az, ha egy meleg embertársatok boldogan él? Ha van egy pasija, és diszkrét módon élik az életüket, rendesen dolgozik, segít másoknak, nem megy el melegfelvonulásokra, mégis folyamatos verbális bántalmazásnak teszitek ki az illetőt, de miért?

És most nem akarom hallani azt a dumát, hogy engem nem zavarnak, ha a négy fal között csinálják, mert ez nem igaz. Ha valaki elmondja, hogy boldog párkapcsolatban él egy férfival, már akkor is jönnek a trágár megnyilvánulások és jelzők. És azt szeretném tudni, hogy miért zavar annyi embert, ha boldogan élek, nem titkolózok, mégis visszafogottan élem az életem. Valamint senki ne jöjjön azzal, hogy a pride-on nyilvánosan dugják egymást az emberek, meg alsógatyában járnak, csak akkor, ha valóban szemtanúja volt...


Senkinek a válaszát/véleményét nem fogom lepontozni, csak kíváncsi vagyok, hogy bennetek mi zajlik le ilyenkor, ha más boldogságát tönkreteszitek.



2015. aug. 2. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem legtöbbször azokat zavarja, akik nem boldogok, vagy rejtett melegek és ezért irigyek.
2015. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
Rejtett melegek, talán 5-10% a többit csak így nevelték, a média, a család a környezet... Én melegként a felvonulást is ellenzem, lehet elfogadóbb lenne a környezet nélküle, meg hogy büszkék vagyunk a melegségre, sajnos itt félre értik ezt az üzenetet...
2015. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!