Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fétis lenne az, ha kifejezette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fétis lenne az, ha kifejezetten az alacsony fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Egy ideje észre vettem, hogy mindig az alacsony srácok jönnek be. Ez vmi fétis? Amúgy bi vagyok és aktív.

2015. aug. 4. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi.
2015. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy az. De akkor nekem is az van, mivel csak az alacsony vékony srácok jönnek be nekem is
2015. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja igen.A vékonyat kihagytam. Én pl nagyon extra vékonynak tartom magam. De pl az ilyen is bejön mint én :P
2015. aug. 4. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy fétis. Mindenkinek tetszik egy alkat, kor, stílus. :) Lehet aki magas, az alacsonyabbat kedveli, vagy pont a vele egymagasat.
2015. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 166 vagyok és voltam már 196 cm magas pasival.Jó volt és neki is.Nyilván fétis valamilyen szinten.Ő szerette hogy maga alá gyűrhetett engem pedig az izgatott hogy nagyobb nálam.
2016. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!