Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehetünk újra jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetünk újra jobb barátok?

Figyelt kérdés

Elmondtam a haveromnak hogy bejön nekem, ez őt mivel hetero nagyon zavarta ideges is lett látni sem akart. Régen sokat beszélgettünk. Mostanra már képes velem találkozni társaságban úgy ahogy azelőtt de nem beszél hozzám már csak akkor ha kérdezem valamiről. Úgy érzem kerül. Tudom jogosan kerül és egyébként nem bunkozik semmit de zavar ez:( már tulléptem rajta mit tegyek hogy úgy viszonyuljon hozzám mint régen?

20f


2015. aug. 19. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
soha tobbet nem fog ugy tekinteni rad :(
2015. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez az amit nem szeretnék mert nekem fontos és jó havernak tartottam. Hülyeség volt neki elmondani :(
2015. aug. 19. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Adj neki időt! Meg fog bízni benned majd. Viszont türelmes legyél és ne erőltesd!Elmondtad neki, ezen már kár rágódni ;)
2015. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy szóba áll veled később,vagy nem. Sajnos sok heteró nem beszél utána az illetővel aki elmondta,hogy meleg. Pláne nem akkor,ha még be is jött neki a heteró srác... :/
2015. aug. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a barátodba egy kicsi inteligencia is szorult akkor túl fogja tenni magát rajta... Az hogy majdhogynem szerelmet vallottál neki így egyik pillanatról a másikra az azért neki is egy megemésztendő dolog, de rá fog jönni hogy nem tehetsz róla hogy ez történt. Se arról hogy meleg vagy, sem arról hogy belezúgtál. Ki fogja heverni ne aggódj :)

Az meg hogy elmondtad neki jó döntés volt. Hidd el később rájössz mennyivel felszabadultabb lehetsz mellette mivel nem kell állandóan arra figyelni hogy el ne szóld magad :) egyszerűbb lesz így :)

Én is elmondtam a legjobb barátomnak de ő azért elég értelmes ahhoz hogy felfogja a dolgokat, és semmi egy pillanatra sem változott meg a kapcsolatunkban, egyedül annyi hogy végre egy valaki ebben a rohadt közösségben akivel ha face to face vagyok önmagam lehetek :)

Írj bátran ha kérdésed van ;)

18f

2015. aug. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4%
Ha a barátod inteligens, akkor messzire elkerül ezentúl, min ahogy a pedofilokat, állatizélőket szokás.
2015. aug. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátod inteligens elkerül??? Nyilván te aztán egy hatalmas értelmi szinttel megáldott lény lehetsz. Hát gratulálok hozzá!

Attól hogy valaki meleg még nem rossz ember... És ha kötődik ő is hozzá annyira akkor meg fogja érteni. Gondolj bele abba hogy fel tudnád adni a legjobb barátodat azért mert kiderülne hogy meleg. Na majd ha kicsit más oldalról nézed a dolgokat, majd azután írd ide a szennyedet! Idióta

2015. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!