Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Biszex vagyok. Mit ajánlotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok. Mit ajánlotok első meleg kapcsolathoz? Hova vigyem el romantikus hétvégére a kis pasimat? Eddig csak 2x taliztunk de el akarom vinni vhova.

Figyelt kérdés

miben különbözik egy ilyen kapcsolat egy lányostól?


a srác 16 én pedig 20.


2015. aug. 19. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hmm, de aranyos vagy! remélem jol fogjátok érezni magatokat! ha van kedved számolj már be nekem rola priviben! :) sok sikert!!!

(bocs hogy nem választ irtam a kérdésedre, de drukkolok nagyon!!)

2015. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abban különbözik hogy már az elején is megfelezitek a költségeket de persze ez nem fontos :) nyilván 16 évesen még nincs munkahelye neki. Amúgy én valamilyen wellness szállodát javaslok, csak nézz utána hogy jó legyen :)
2015. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Különbség van, de minden kapcsolat közt. Az ember nem gender sztereotípiákat visz randizni, hanem embereket, és minden ember mást szeret, másmilyen személyiség.



Egy 16 évest nem fogsz tudni elvinni kocsmázni, szóval pl. mehetnétek piknikezni, kirándulni? Strandra? Túrázni? Mozi + vacsora? Otthon filmezés és pizza?

Tényleg attól függ, hogy milyen ember, mit szeret. Ha már kétszer voltatok valahol, remélhetőleg ismered annyira, hogy tudd, mi az ami neki a leginkább érdekes.

2015. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetnétek sátorozni valami tópart mellé. Majd esetleg horgászat,vagy béreljetek kerékpárokat és tekerjétek körbe a tavat,vagy béreljetek csónakot. Az utolsó napon este pedig egy romantikus vacsi egy étteremben :)


A lányos kapcsolattól pedig annyiban különbözik,hogy több lesz benne a szex,szabadabb a légkör :D

2015. aug. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj de cuki vagy *.*

Én valami tóparti helyre vinném.

Kérlek szépen majd meséld el hová vitted,és hogy alakult!

Annyira imádom az ilyen cuki dolgokat. :)

2015. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is tó vagy Balcsi amit ajánlok. Amúgy meg cuki :) Olyan jó ilyet látni. Annyira irigylem az ilyeneket :(
2015. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és esetleg nekem is írj majd mi lett :)
2015. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mesélj hogy alakult? :)
2015. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!