Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én mikor találom meg a szerelmet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mikor találom meg a szerelmet?

Figyelt kérdés
18 éves meleg srác vagyok. Alapvetően vidám, nem szeretek otthon ülni, sokat vagyok emberek között, de nem tudja rólam senki, így nem is ismertem meg senkit. Csak a neten próbálkoztam de ott csak a szexről lehet beszélgetni. Létezik még olyan akivel tudok normálisan beszélgetni? :D
2015. aug. 28. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon vagyok oda a melegekért,de ha már beteg vagy ( mert ez betegség).Akkor vállald fel hogy más vagy.Vagy gyógyulj ki belőle,hisz még fiatal vagy.
2015. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őszintén gratulálok, hogy kézzel fogható bizonyítékot tud mutatni egy olyan dologról ami még senkinek sem sikerült igazolni. Professzor úr, köszönöm a válaszát.
2015. aug. 28. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tehetsz róla, hogy egy csődtömeg vagy.
2015. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké :'D
2015. aug. 28. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
15 éves aszex/bi-romantik srác vagyok. Alapvetően depressziós, szeretek otthon ülni, utálok emberek között lenni. Barátaim tudják rólam és aggódnak a skziofréniám miatt. Csak a neten próbálkoztam de a szerelemtől csak leugranak emberek hidakról. Létezik még olyan akivel csinálhatnék collab-ban breakcore albumot?
2015. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még az ezotv-s kristálymágusok se tudják megmondani. Talán holnap, talán soha.

De semmiképp se vagy egyedül ezzel, azért sokan vannak a társkeresőkön is, akik párkapcsolatot keresnek. 19/F

2015. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!