Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tehetek hogy ne legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek hogy ne legyek magányos? Asexualis srác vagyok. Azonban nagyon vágyom arra hogy vkit megölelhessek és valakivel együtt legyek. Együtt animézzek.

Figyelt kérdés

de a szex nagyon taszít. a nemi szervek számomra - legyen az férfi, vagy női- borzalmasan taszító, és a szex gondolata is...


hormonálisan rendben vagyok és mentálisan is! és mégis ilyen vagyok....


2015. aug. 31. 23:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
#10: te is aszexuális vagy?
2015. szept. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy 18 éves fiút keresel, akit szeretgethetsz, akkor megtaláltál ha sportos vagy.
2015. szept. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
14%

ha jól értem pasi vagy és utálsz kefélni!

lehet be kellene mutatnom neked a volt csajomat. jól meg lennétek együtt

2015. szept. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
#13: nekem is bemutathatnád. :)
2015. szept. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk totál a másik oldal vagyok (aro is meg nő is), de tapasztalatból, azért itt is vannak árnyalatok.


Ahogy az aro és/vagy ace közösséget ismerem, mindenki más mértékben viszolyog dolgoktól. Van aki abszolúte nem, csak egy nyugodt közöny van, van aki viszont szabályosan rosszul lesz.


Pl. csókolódzás belefér? együtt alvás? megölelés, kézen fogva levés?


A romantikus orientációd mi? aro, vagy allo? homoromantikus, biromantikus, gray aro, demi? Milyen partnert keresel? romantikus párkapcsolatot, vagy zucchinit/QPP-t?

2015. szept. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Azta de szomorú:oo amúgy szerintem anime conos meg ilyen olyan oldalakon biztos vannak olyanok akikkel tudsz animézni meg ilyenek :3 énis imádom*-* bár a párom nem szokott annyira animézni velem sajnos:c de fel a fejjel \o/ 16L
2015. szept. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
22%

"aro, vagy allo? homoromantikus, biromantikus, gray aro, demi?"


Mi van???? :DD

2015. szept. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én barátságot tudok nyújtani. 18 éves vagyok,de kisfiús arcom van. Amúgy meleg vagyok. Ha budapesti vagy, akkor találkozhatunk is. Nyugodtan írj privátban :)
2015. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Én egy homoszexuális beállitottságu 14 éves fiú vagyok! Barátsággal tudok szolgálni. Ha van kedved, írj privit!
2015. szept. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"aro, vagy allo? homoromantikus, biromantikus, gray aro, demi?"


aro=aromantikus (nem lesz szerelmes. de ettől még randizhat, lehet párkapcsolatban stb)


allo=mindenki aki nem aro


homoromantikus=azonos neműekbe lesz szerelmes


biromantikus= a két nem közül potenicálisan mindkettőbe bele tud szeretni


gray aro=csak ritkán érez romantikus érzelmeket, mondjuk csak 5-10 évben egyszer lesz szerelmes.


demiromantikus= csak úgy lesz szerelmes, ha előtte már kiismerte az illetőt, és van más egy erős érzelmi kapocs, pl. barátság

2015. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!