Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek azért csinálja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért csinálja ezt, mert tetszek neki, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
A padtársam folyton az enyémnek támasztja a lábát, a pad alatt megfogja a combon. A folyosón pedig hallottam ahogy azt mondja másnak, hogy milyen jó seggem van. Folyton bámul, addig míg én el nem fordulok. Tudja, hogy meleg vagyok. Tavaly több olyan megjegyzése is volt, hogy a homoszexualitás undorító, beteges, ezért most nagyon nem értem ezt az egészet. Az az igazság, hogy eléggé bejön nekem ez a srác (vagyis bejönne) és ezt valószínűleg ő is sejti. Szerintetek csak szivatni akar, vagy tényleg megváltozott és tetszek neki?

2015. szept. 2. 14:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lehet vele normálisan megbeszélni a dolgot miért nem ülsz el mellőle? Viszont ha erre nincs mód én mikor ezt csinálja megkérdezném tőle, hogy szerelmes vagy belém, hogy fogdosol? Talán észhez térne


18/F/Passzív

2015. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szivat! Ha nem majd tovább lép:) Amúgy irigyellek:P
2015. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kérdező azt írta, hogy bejön neki a srác gondolom jobb lenne megbeszélni a dolgot mint hagyni a fenébe. Viszont azt nem értem, hogy ha eddig undorodott a melegektől, hogy hogy mellette ülsz? Ráadásul úgy, hogy tudja, hogy meleg vagy. A végén még kiderül, hogy szeret csak nem meri bevallani.


18/F/Passzív

2015. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem én akartam mellé ülni, ideültette a tanár.

Köszi a válaszokat, megpróbálom vele tisztázni ezt az egészet.

2015. szept. 2. 16:25
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rád gondoltam, hanem hogy ő miért ült melléd de ezt most már elmondtad. Maximum a tanárral lehetne beszélni, hogy ültesse el mert piszkál.


18/F/Passzív

2015. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 petike30 ***** válasza:
87%
Szia mondanàm hogy idiota p.cs kèrdezd meg hogy tetszem e?vagy mi a pi.a bajod va huzz a gec..be
2015. szept. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én jó hangosan megkérdezném tőle, hogy élvezi-e hogy fogdossa a lábamat???
2015. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Srácok, nyilvános megaláztatás nem jó ötlet. Szerintem is szívatni akar, ha valóban homofób megjegyzéseket tett, akkor nincs sok esély rá, de ha mégis akkor önmagát is elítéli ezért tartja undorítónak. Ha tovább folytatja, vedd a bátorságot, és kérdezd meg tőle, suli után, vagy suli alatt.. De nem sok esélyed van pozitív válaszra. És ha ezután is folytatja akkor kérd az osztályfönököt, hogy ültessen el, ilyen egyszerű.
2015. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült beszélni vele?
2015. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez gáz. Sokan gondolják úgy, hogy ha meleg valaki, már lehet szórakozni az érzelmeivel. A meleg srác, mivel sokszor kisebbségi érzése van, meg elviseli ezt, sőt még ő pörög rajta, hogy vajon érdekli-e a másikat.

Szerintem semmiféle játékot nem szabad hagyni. Ember-ember, és komolyan kell venni. Senkinek a szerelme nem játék.

2016. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!