Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Szerintetek aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Szerintetek aki ilyen rá nemérős, elfoglalt életet él, az találhat párt magának?

Figyelt kérdés

Az időm nagy részét a hobbijaim foglalják le.

Nem dolgozom, mert rendelkezem elég pénzzel, amiből egy átlagnál magasabb életszínvonalat élek (most az nem lényeg, hogy miből lett pénzem).


A hobbijaim pedig a következők:

Egyrészt sokat edzem, testet építek, jógázom, harcművészeteket gyakorlok, tanulok, és sok más hasonlót.


Másrészt meditálni szoktam vagy légzőgyakorlatokat csinálni, és hasonló dolgokat. Ezek megint sok időt vesznek el.


Ezenkívül sokat olvasok, tanulok új dolgokat a fent említett témákkal kapcsolatban, és tanfolyamokra járok.


Tehát ahogy láthatjátok, ugyan nem dolgozom, de ezek a tevékenységek igénybe veszik a nap nagy részét, így naponta olyan 5 óra szabadidőm marad összesen, amit lazulásra fordítok természetesen. Illetve most saját vállalkozás beindítására gondolok, tehát így még kevesebb szabadidőm lenne.


Egy ilyen az átlagnál szigorúbb, betáblázott életmóddal, amit én élek, szerintetek esélyem van olyan srácot találni, aki megért engem, és elfogad így? Vagy vannak ilyenek, akik hasonló életet élnek?


23/F meleg


2015. szept. 11. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna ha valaki így él, de amilyen fellengzős stílussal beszélsz magadról a franc akar magának egy ilyen nagyképű pasit.

18/F

2015. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy így jött le pedig nem vagyok nagyképű
2015. szept. 11. 20:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj azért a legtöbb embernél az egyik lényeges dolog egy párkapcsolatban, hogy több időt együtt töltenek. Persze biztos van akinek ennyi elég lenne. Na de arról nem szóltál, hogy esetleg kompromisszumot kötnél. Normális párkapcsolatokban ez így szokás. Az nem fair ha csak elvárod, hogy mindent elfogadjon a másik és ő alkalmazkodjon.

Meg mások ezeket a dolgokat simán munka mellett csinálják és mégis jut idejük párkapcsolatra.

2015. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha beléd szeretnék, akkor úgy fogadnálak el, ahogy vagy. És vica versa. Azért van szabadidőd. De szerintem ha te is szerelmes lennél, inkább minden percet a pároddal szeretnél tölteni. :)
2015. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen az időbeosztásom attól függ, hogy mivel foglalkozom aznap, de ez nekem fontos, hogy fejlődjek, és hogy ne érezzem magam feleslegesnek, így megragadok minden pillanatot...
2015. szept. 11. 21:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szerelmes leszel, és lesz barátod, akkor kell rá időt szakítanod, ergo valamelyik hobbidra kevesebb idő jut. Nem hiszem, hogy attól mert valaki elmegy moziba a párjával, vagy nyaralnak egyet, akkor felesleges dolgokat csinál. Ezek is olyan pillanatok, élmények, amiket eg kell ragadni. Ezek miatt ráérsz akkor aggódni, ha már lesz barátod. Elmondod neki, hogy milyen vagy, ő is elmondja, hogy ő milyen és ha így is elfogadjátok egymást, akkor nincs gond. Biztos neki is lesz dolga :D de mégegyszer mondom, ha szerelmes leszel, inkább a pároddal szeretnél lenni, vagy legalábbis sokat. Mert ilyen szeretni valakit. :)

Amúgy barátod volt már?

2015. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg en is azt elek. Lassan masfel eve egyutt vagyunk a baratommal..kicsit nehezen vette be, ossze is veszett velem. De megbeszeltuk es lenyugodott:D igyekszem hogy minel tobb idot toltsek vele:)
2015. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenre van esély, azonban mindig az jut eszembe amit a barátaimnak szoktam mondani mikor pl megkérdezem, hogy következő hét szerdán 4-kor ráér-e és azt mondja, hogy nem tudja. HA akar ráér, hisz 4-ig dolgozik és azt követően nincs dolga. Ha felírja, hogy ez a programja velem, akkor nem szervez rá mást, ha fontos neki a program velem. Persze ha váratlan esemény jön az más, de egyébként ha más program miatt lemondja akkor nem volt elég fontos neki Velem találkozni.


Nos ebben az olvastban nekem az jön le, hogy Neked nem elég fontos találkozni a majdani pároddal. Sőt az se, hogy találj egy párt. Én mondjuk csak egy titkos havert keresek akivel lehetne simi, ölelés, bújás és szex. Ezt azonban nyár eleje óta próbálom, de sajnos nem találtam még meg. Azonban szánok időt a keresésre mert a sült galamb nem szokott csak magától jönni.

2015. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. A párkapcsolat bizony időt igényel, mind a keresése, mind a megtalálása.

A fenti sűrű beosztással szerintem fiatal srácot nem valószínű, hogy találsz, inkább egy 30-40 közötti üzletembert, aki hasonlóan elfoglalt.

Át kell gondolni, hogy mi a fontos.

2015. szept. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem találhatsz! :))) reggel mellette kelsz este mellette fekszel, elég lehet egy boldog párkacsolathoz :) en perpill ilyenre vagynék :)) 17/F passziv
2015. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!