Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heteroként érdekelne, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroként érdekelne, hogy a homoszexuális pasik (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Miért affektálnak és miért tesznek nőies mozdulatokat? Ez ösztönösen jön náluk belülről, vagy rájátszanak? Meg tudják e állni ha kell, hogy ne így viselkedjenek? Tehát ha valahol nem szeretnék, hogy észre vegyék rajtuk a homoszexualitásukat, tudnak e úgy viselkedni és beszélni, mint egy heteró pasi? Tudom, hogy nem minden meleg pasi viselkedik nőiesen, ezért a kérdésem csak azokra vonatkozik, akikre a fenti viselkedési jegyek jellemzőek! A kérdésem tisztelettel teljes és kizárólag meleg férfiak válaszát várom. Komolyan foglalkoztat a kérdés és nem kívánok gúnyt űzni senkiből sem! Az esetleges bunkó hozzászólókat mélyen elítélem!

2015. szept. 12. 22:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
hááát :D talán én a femininebb vonalt képviselem, de nem direkt csinálom. sőt, ha észre veszem magamon, zavar, mert másokat zavar, és kellemetlenül érzem magam, pedig nem direkt csinálom, egyszerűen ilyen vagyok. az öltözködésem nem lányos, inkább a személyiségem :)
2015. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak időnként nőies mozdulataim, ezek ösztönösen jönnek. Például van, hogy keresztbe teszem a lábam, de ezt mindig csak utólag veszem észre. Régen ez zavart engem és próbáltam leszokni róla, ami egy időre sikerült is, de aztán visszaszoktam rá. Végül rájöttem, hogy nem érdemes agyonstresszelnem magam egy olyan dolog miatt, ami ösztönös és a lényemből fakad.

Néha előfordul az is, hogy direkt viselkedem kicsit nőiesen pl. kézmozdulatok erejéig, de ezt olyankor csinálom, amikor teljesen egyedül vagyok. Ennek oka talán az, hogy túl gátlásos vagyok és jól esik néha a gátlásokkal direkt szembemenve kiereszteni magamból a gőzt.

20/f/m

2015. szept. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyafogok és nem affektálok (bár nem értem ezt miért nevezik "nőiesnek" amikor a normális nők sem nyafognak és nem affektálnak), de arcra, néha viselkedésre, értékrendre és mozgásra is elég feminin vagyok. Nem szokták egyből levágni rólam hogy a fiúkhoz vonzódok, nem is ez a cél. Nekem ez ösztönösen jön, így érzem jól magam, így vagyok önmagam és fel sem tűnik ha a környezetem nem figyelmeztet rá.

Tudnék úgy viselkedni, mint ahogy azt egy hetero férfitól elvárják, de nekem az plusz energia, plusz figyelem, önmegtagadás stb. ezért nem foglalkozom vele.

2015. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hozzászólóval értek egyet. Míg nem mondtam el senkinek addig én is próbáltam normálisan viselkedni, hogy ne vágják le, de ez rengeteg energiát kiöl az emberből, mivel folyamatosan figyelnem kell a viselkedésem. Most, hogy elmondtam az édesanyámnak és pár embernek már annyira nem kell visszafognom magam azok előtt akik tudják.


18/F/Passzív

2015. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam ilyeneket csinálni, bár van egy beszédstílusom meg elég fura mozgásom, nem olyan mint amit leírtál és a szexualitásomhoz sincs sok köze. Általában ha valami csajosat csinálok, azt csak "poénból" teszem. Mindig hetero fiúk voltak a barátaim és a szexualitás sosem volt válóok, tisztában vannak vele hogy mi van. Régen túlzottan is férfiasan viselkedtem/akartam viselkedni, azt mondták mindig hogy nekem valami férfiálatnak kellett volna születnem. :D Ehelyett kicsi lettem és szőke de ez van.
2015. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ösztönösen jön minden, ahogy az előzőek írták. Én sem esek túlzásokba, bár kisgyerekként nagyon látszott rajtam, most már vissza fogom magam, de még mindig elég femininek a mozdulataim, a járásom, pl. sokan mondják, hogy kicsit olyan kecsesebben és lágyabban járok, mint a többi fiú, sőt néha a csípőm is ring kicsit, pedig egyáltalán nem akarom magam rázni... nem is szoktam figyelni erre. A hangom eleve nem valami túl mély, bár nem olyan hihetetlenül magas, de az osztálytársaim régen azt mondták, hogy egy enyhén mélyebb hangú csajnak elmennék néha, nem tehetek róla, elmélyíteni meg nem tudom rendesen, csak olyan erőltetett lesz tőle a hangom, amin hallatszik, hogy "lenyomom", plusz olyankor elég hülyén is nézek ki, mert a fejemet is le kell tartanom hozzá... XD

Elrejteni nem tudom, hogy meleg vagyok, általában azonnal levágják. Sokszor még a szememből is, mert mondják, hogy elég lányos szemem van, és szinte sugárzik belőle... Hát ez van. :D

Erőltetetten sikerült már fiúsabb lennem, de akkor is kijöttek ezek, nem tudom őket teljesen elnyomni. Mint kb amikor egy csajt látsz egy filmben, akinek fiúsan kell viselkednie, látod rajta, hogy nem annyira megy neki. Így néz ki nálam is.

2015. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!