Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kevésbé tetszene egy fiú, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé tetszene egy fiú, ha kiderülne, hogy nem szeret inni (alkoholt) és bulizni?

Figyelt kérdés

Én nem igazán szeretek pl alkoholt inni, és a tömeg+hangos dj zene sem az én világom, szóval diszkókba sem járok., "vadulni" sem szoktam. Este szeretek aludni, előtte film/tv/net stb. relaxálok. Kicsit tartok attól, hogy ez hátrány... Szóval ha megismernétek valakit, akivel kölcsönös a szimpátia, minden jól alakul, de kiderülne, hogy olyan, mint én, akkor baj lenne/kevésbé tetszene/unalmasnak tartanátok stb.?

Ettől függetlenül én nem várnám el, hogy a párom minden este otthon legyen velem, menjen csak nyugodtan bulizni, ha ő szeret :) néha talán én is elmennék egy könnyedebb beszélgetős valamire, ha olyan a társaság, és "biztonságban" érzem magam (ez lehet hülyén hangzik, de pl a sötétség nyomaszt :D ) És persze lehet este olyan is, amit a párok szoktak együtt otthon :D



2015. szept. 14. 20:02
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
igen, ezeket én is szeretem :)
2015. szept. 15. 17:35
 22/50 anonim ***** válasza:
34%
Fixen nem jönnék össze olyannal aki nem jön velem MINIMUM 2 hetente 1x kocsmázni.... bocsi
2015. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
87%
Nekem inkább jobban tetszene egy ilyen fiú, én is hasonló vagyok és sajnos én igénylem is hogy a párom hasonlítson rám ebben. 20/F
2015. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
22# ha beleszeretsz valakibe, szerintem az lenne az utolsó szempont, hogy szeret-e kocsmázni :) de lehet nem így van. egy kapcsolatban amúgy is fontos a kompromisszum, lehet aki beléd lenne szerelmes, azt a 2heti/1 alkalmat bevállalná (úgy, hogy nem lesz mattrészeg). és nem haragszok :)
2015. szept. 15. 20:27
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
En peldaul elegge bulizos vagyok, de szerintem az alapveto, hogy egy kapcsolatban hetente tobbszor is talalkozunk, es akkor meg mindig marad heti 2-3 nap a baratokra is.
2015. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
67%
22-es vagyok. Nem lenne utolsó szempont hogy szeret-e kocsmázni mert többet vagyok kocsmába mint otthon. Hát ez van ...engem el kell viselni.
2015. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

22# hát jó :D ki ilyen, ki olyan :)

és persze hogy hetente többször találkoznak a párok, de nem feltétlen kocsmában/buliban. a lényeg hogy együtt legyenek :)

2015. szept. 15. 22:16
 28/50 anonim ***** válasza:
39%
Kocsma <33
2015. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
77%

Huh gyerekek, de örülök, hogy többek (mint például Te, kérdező is) így gondolkodunk. Kezdtem azt hinni, hogy kihaltak már a szolidabb emberek. Én is pontosan ilyen vagyok :) Inkább egy közös séta, filmnézés, hosszas beszélgetés, játék kettesben, összebújás, szeretgetés. Néha nem árt vadulni, kicsit a határainkat feszegetni, elveszteni a komfortérzetünket, de alapvetően egy introvertáltabb embernek (mint például én is) szerintem ehhez hasonló progik a nyerők.

23/f/meleg

2015. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
úgy úgy :)
2015. szept. 17. 21:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!