Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan feminin férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan feminin férfi, akiben még csak meleg hajlam sincsen?

Figyelt kérdés
Olyan fiú aki nőiesen beszél, kinézete is nőies, de mégis kizárólag heteroszexuális, és nem csak mondj, nem látens meleg. Elvileg tudom, hogy lehetséges, de találkozott már valaki ilyennel, vagy van-e ilyen itt?
2015. szept. 19. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
hát nehezen tudnék ilyet elképzelni
2015. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már találkoztam egy ilyen sráccal. Totál lerítt róla, hogy meleg. Vékony is volt, extra magas hangú, keresztbe tett lábbal ült, a mozgása is nőies volt, gondoltam egyefene rákérdezek, hogy meleg-e, közölte, hogy 2 éve van barátnője, de mindenki ezt kérdezi tőle, és már megszokta, nem zavarja. De full hetero... Nagyon meglepődtem, sosem fogom elfelejteni :D
2015. szept. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
OF-m pont ilyen, nagyon feminin, de mivel meleg vagyok, látom hogy egyáltalán nem meleg.
2015. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Latakos Márk :D Vagy Alföldi Róbert
2015. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

# 4

Miért, ők nem melegek? :D

2015. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!