Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szolga vagy Gazda szerep...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolga vagy Gazda szerep tetszene nektek jobban szexben?

Figyelt kérdés
Szerepjátékban. Nekem mindkettő vmiért, bár főleg a DOM. Próbáltátok már? Melyik szerepet? Jó volt? Kort is írjatok.
2015. szept. 20. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csakis a szolga szerepben lennék, nekem az tetszik. Mondjuk néhányszor azért ellenkeznék, hogy "megbüntessen" a domináns fél :D

De még sajna voltam...

18/passzív

2015. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Régi álmom egy olyan srác, akivel tényleg bármit kedvemre megtehetek. Sőt akár meg is kötözhetem. Volt már jelölt, de élőben már nem fért bele mégse minden... F 25
2015. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Aktív srác vok, de vmiért engem is izgatna ha szolga lehetnék egy helyes srácnak. Ha tényleg merne irányítani, stb. Persze lenne vészszó. Amúgy fordítva is izgi, de az előttem íro jól mondta. Csak fantázia terén bátor mindenki. MIkor kap egy pofont már betojik.

F 27

2015. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy Gazda? Na hát lol. Most nekem erről egy ilyen klasszikus gumicsízmás-kapadohányos ipse jut az eszembe, aki sertést tenyészt és még a wcre is a permetezővel megy.


Az Úr (vagy az Úrnő) kifejezéseket ismeritek?

2015. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak light forma érdekel, tehát nincs fájdalom de azért pl kötözés, szembekötés, light pofon, megszólítás, stb lenne. Mindkét szerep érdekes lehet. De azért ez bizalmi játék, tehát csak fokozatokkal. Pesti F 25
2015. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem egyik sem,nálam csakis egy lightos Domina jöhetne szóba,férfinek sose hódolnék be,sőt!!!
2015. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most miért kell leszólni azt aki visszakozik? Az erőszak nem vicc. Valószínűleg nem direkt szemétségből gondolja meg magát, hanem mert a fantázia teljesen más mint a valóság. Az átlagos ember meg honnan is tudhatná milyen ha felpofozzák, amíg ki nem próbálta?
2015. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lennék szolga, de csak ilyen semmi erőszak, csak azok amikben benne vagyok, és akkor és úgy ahogy mondja..
2015. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Engen leginkább a szolga szerep érdekel de igazából nekem is csak a lightosabb verzió jön be, persze ha a párom az eredetit akarja nem fogom megtagadni tőle de azt csak úgy hogy megbeszélünk elötte dolgokat (nem tudom kiklátták innen a szürke 50 árnyalatát de azért ott is megbeszélik, persze nyilatkozatot nem írnék alá) ha valakit érdekelne az "Úr" szerep akkor írjon privátot

14/férfi/m/p (pest)

2015. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő érdekelne:) De csak fiatal sráccal! Én is fiatal vok
2015. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!