Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehetne elfojtani ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elfojtani ezt a vágyamat?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, nem ezzel lenne a problémám, hanem, hogy kizárólag a durva, erőszakos szex elégít ki. Képtelen vagyok normális párkapcsolatot kialakítani. Szeretném ha ez nem így lenne, de nem tudom mit tegyek!

2015. szept. 21. 17:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Többnél jártam. Volt amelyik a melegségből is ki akart gyógyítani, azt otthagytam. Volt amelyikkel hónapokig beszélgettünk, majd kijelentette, hogy nem tud segíteni és átpasszolt másnak. Az meg egy f....j volt, csak a pénzre hajtott. Volt egy pszichiáter is, az benyomott gyógyszerekkel olyan szinten, hogy alig voltam magamnál. Egy normális volt. Szerinte ezt gyerekkori elfojtott traumatikus élmények okozzák. Önbántalmazás. Sajnos vele sem tudtunk előrébb lépni, ő is lepasszolt. Már belefáradtam a folytonos próbálkozásba.
2015. szept. 21. 20:01
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan lehetne elfojtani ezt a vágyamat?"


Semmit sem szabad elfojtani és a szőnyeg alá söpörni, ez nem megoldás. Talán pont az az egyik probléma, hogy jelenleg így állsz hozzá a dologhoz. Ahelyett, hogy menekülni próbálsz a helyzet elől, nézz vele szembe. Gyakorolj sokat, hogyan tudnád úgy kielégíteni magad, hogy közben nem bántod magadat. :) Kitartást és sok örömteli kielégülést kívánok! ;)

2015. szept. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%
És ha egyszer egy lány verne el? :)
2015. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 ftf1983 ***** válasza:
95%

Amit leírtál az már patológiás eset és bőven túlmutat a szexualitáson. Valószínűleg történt Veled valami traumatikus dolog, ami ezt kiváltotta benned. Nem szexuális kielégülést keresel, hanem hogy büntessenek meg, fizikai fájdalmat okozzanak neked, mert ezzel vezekelsz valami miatt, amiről azt gondolod, hogy a Te hibád. Van egy ismerősöm, egy meleg srác. Őt 11 éves korától éveken keresztül erőszakolta egy férfi rokona és benne ezért alakult ki hasonló, mint benned. Ő is rendszeresen használtatja, összevereti magát nagyon durván. Igaz, nála az öngyilkossági hajlam is megjelenik és a próbálkozások is.

Javaslom keresd fel Hevesi Krisztinát, ha még nála nem jártál. Neki ez a szakterülete. Facebookon is megtalálod és ott is írhatsz neki. Nagyon normális, kedves és közvetlen.

2015. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 22. 16:49
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
hogyne lenne BDSM, sőt sokkal durvábbakat is tudok. volt olyan srác aki pl azt imádta, és direkt erre keresett akár fizetett is skinhead homofób fiúknak h kötözzék ki, rúgják tökön de többször egymás után még a földön fetrengve is, az ehhez képest már csak apróság hogy és természetesen verjék el nagyon ha bármiben nem engedelmeskedik, aztán legtöbb kőkeményen meg is torkoztatta. ez jött be neki ... hát istenem, van ilyen. nem fogsz tudni változtatni rajta sztem ha ösztönösen erre vágysz ...
2016. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, de ma már nem is kell. A lényeg, hogy ez két ember ügye, ne vidd ki nyilvánosság elé. Ha otthon csináljátok, biztosan találsz rá partnert, másnak meg semmi köze hozzá.
2016. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!