Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A párommal nincs helyünk. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal nincs helyünk. Nem kell feltétlenül szexre gondolni, de az is benne van persze a pakliban. Van valamilyen ötletetek, hogy hol lehetnénk mégis együtt?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 13:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első dolgom, hogy elmondtam ha kialakult egy kapcsolatom.
2015. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A barátod szobatársát vegyétek be a buliba és probléma megoldva :D


Na jó ez csak akkor ha belefér nektek az ilyesmi :D Na meg persze ha a srác meleg vagy bi :D

2015. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Se nem meleg, se nem bi :)
2015. szept. 27. 17:00
 14/19 anonim ***** válasza:
A legtöbb koliban szerintem vannak olyan zárható közösségi terek, ahol nem zavarnak a szobatársak, csak kapcsolati háló kérdése :D
2015. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én voltam már szaunában. Sőt oda lehetet vmi bérletet is venni. Egész megéri, csak hát az is kicsit lebukós. Meg vhogy rosszul éreztem magam ott. Pedig van zárható kabin. Mivel megvettük a bérletet elmentünk 3x, de elég volt...Amúgy nekem is örök gond ez a lakás téma :( Most éppen tudok lakást, de ritka. Szabadban ezért már elég sok helyet tudok :P
2015. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mi régebben az egyik rokonom garázsába jártunk. Ő tudta a szitut s mindig ideadta a kulcsot. A garázs elég félreeső helyen volt, így ideális volt ottaludni is, bár tény, hogy ez nyári időszakban volt.

Egyébként meg tényleg valami félreeső helyet kell keresni. Panziót, szaunát stb azért nem tartanám jó ötletnek, mert az egy magasabb kényelmi szint, így ha azt egyszer "megízlelitek", utána sokkal rosszabb lesz tudni, hogy ismét csak a puszta szabadban lehettek. Szerintem keressetek valami olyan erdős-bokros helyet, ami közel van a városhoz, de mégsem megy oda senki. Melyik városról van szó ha megkérdezhetem, hátha tudok ott helyeket.

2015. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Budapestről van szó, és azért most már elég hideg lesz ezekhez a mókákhoz :)
2015. szept. 27. 20:28
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj a hülye kérdésért, de hogy érted, hogy „Galériám van, és eléggé recseg"? :D
2015. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemi vagy gimis kolesz? Egyetemiben simán lehet, a szobatárs is tuti hazamegy valamikor, és akkor lehet. Gimis koleszben meg pláne, bár ott jobban figyelnek a különböző tanárok, meg mittudoménkik akinek ez a dolguk.


Olyan edzőterem nincs a közelben ahol van egy kis zuhanyzó, ahova be lehet enni edzés után? Kihalt napokon jó lehet, hiszen ezek általában kisebbek mint a kolisak, és zárhatóak.



„Galériám van, és eléggé recseg"?


A magas szobákban kialakított lábakon álló építmény, mely általában egy ágyat, esetleg egy ágyat és egy éjjeli szekrényt tartalmaz.

2015. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!