Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti egyetértetek ezzel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés
Igazán jól, szenvedélyesen, őszintén csak egy fiú tud szopni?

#felláció #felsőfokon
2015. okt. 2. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hiába.

tegyük fel benyomom a szájába és lelkesen habzsolja.

de mivel ő egy férfi már az érintése is más az illata vagy inkább a szaga mint egy jó kis csajnak,ezért életet a farkamba nem tudna verni.

míg a kis bulákra már akkor kőkeményen áll amikor elő sem vettem csak csókolom a száját és beszívom a testének hajának a finom illatát érzem a puha bőrét.

2015. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak az, aki szereti a fszt.Az aztán lehet homo fiú, vagy hetero lány.
2015. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem
2015. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért ne tudna egy lány is?
2015. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elméletileg tudhat, azonban hiányzik belőlük a hozzáértés a péniszhez, az imádat, az olthatatlan vágy.
2015. okt. 2. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
egy lánynak lehet nincs farka...de egy fiú se tudja magát leszopni. ugyanúgy fogalmam sem volt hogy jól csinálom-e elsőre és tuti béna is voltam. egy lány is ugyanúgy oda lehet a barátja farkáért, mint mondjuk én a barátoméért. és azért mert tudom húzogatni a sajátomat, nem fogok jobban szopni. másrészt meg egy meleg srácnak nyilván jobb ha fiú csinálja. de egy heterót, akkor is egy lány látványa fog felizgatni és nem egy fiúé, akármilyen jól szop egy fiú.
2015. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A "hozzáértés" szvsz sokat nem nyom a latban. Mindenki cucca más egy kicsit, mindenki másként működik, picit mást szeret.


Egy meleg pasi se szeretne minden egyes farkat a szájába venni. (Nimfomániáról itt most nem beszélünk, normális ember nem dug meg mindenkit aki szembe jön válogatás nélkül).

Szóval van olyan, hogy egy meleg srácnak egy másik meleg nem jön be, és akkor az úristen összes hozzáértése se elég. (Ugyanez létezik bármilyen szexuális orientáció esetében).


A jó szerető jó megfigyelő (tehát tudja hogy mire hogy reagálsz), valamint vágyik rá hogy kielégítsen.

2015. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ritka nagy baromság. :)


19/F M

2015. okt. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!