Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tudom megérteni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom megérteni az embereket?

Figyelt kérdés
Elég sokat olvasok, és írok ezen az oldalon főként segítségnyújtás céljából, de a trollokat nem értem. Sokan jönnek azzal, hogy betegség, meg hogy nevelés kérdése a dolog. Hát én egy rendes családba nőttem, (anya, apa, gyerekek) Nem szeretem a mai napig a rózsaszínt se a műkörmöket, se pedig a csajos dolgokat, kiskoromba is fiús dolgokat csináltam mint az autózás meg a dolgok szétszerelése és összetevése. Mégis meleg vagyok. Az ellen nem tudtam semmit tenni, hogy fülig szerelmes voltam egy osztálytársamba, aki velem azonos nemű, se választási lehetőségem nem volt se semmi, csak vele akartam leélni az életemet és a fél karomat is odaadtam volna érte(ami persze nem jött össze). Biztos elkaptam valami bzi kórságot :D Na a kérdés konkrétan az, hogy amiről nem tehetek az miatt miért kéne vezekelnem? Mitől lennék kevesebb mint akár melyik ember? Jó igaz vannak jópáran a meleg világba akik még szerintem is a gusztustalan kategória, hogy nem tartják tiszteletben egyes esetekben a nemi identitást, de ugyan ez megvan a nőknél... Majd ők heterot faragnak a meleg fiúból, mert az a "normális". Nem kéne már elfelejteni ezeket az olcsó skatujákat, hogy kövér, pattanásos, pigmenthiányos, fekete, fehér, meleg, hetero? Igaz könnyebb trollkodni, mint elfogadni megismerni a másikat, de mégis nem értem...

2015. okt. 3. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ne aggódj, énis úgyanúgy érzek mint te, és én sem értem őket, de a legrosszabb hogy egyszerűen nem látják át hogy világ nem csak fekete és fehér és úgysem tudod a saját kis világukból kizökkenteni őket, van akit egyszerűen így neveltek ez a szomorú, és nem tudják elfogadni ha a világ nem olyan amilyennek ők elképzelik..
2015. okt. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Egy primitívnek be mond azt hogy "primitív", mert ő primitív.
2015. okt. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
A homofóboknak teljesen mindegy mit mondasz. Elkönyvelték,hogy ez nem helyes. Ne foglalkozz velük ne akard őket megváltoztatni. Énis próbáltam egyel szót érteni de nem ment. Könyveld el őket pszihés betegeknek. Nekik addig terjed a tolerancia míg a saját érdekeik ki vannak elégítve.
2015. okt. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Sokan vannak még így vele,mint Te,Kedves Kérdező! Köztük én is. Sajnos az embereket nem lehet megváltoztatni,se őket,se a gondolkodásukat. A homofóbiában szenvedő emberekre NEM lehet észérvekkel hatni. Ugyebár ha minket betegnek bélyegeznek meg,úgy mi is megbélyegezhetjük ezzel őket. A melegség gyógyászatilag egy NEM igazolt betegség,ellenben a homofóbiával,amiről nem egyszer lehet olvasni egészségügyi könyvekben. Kedves Kérdező,tudom,nem nagy vigasz,de nyugtasson minket az a tudat,hogy ők a betegek,és nem mi.

(Egy leszbikus lány)

2015. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Szvsz tök felesleges elémenni ezeknek azzal, hogy "nem is vagyok lányos" meg mittudomén "nem is van rossz családi hátterem".

Mert mi a helyzet azokkal a melegekkel akik meg történetesen igen? Csak azért, mert X színt szeret hordani és nem Y-t, nem érdemes az életre is le legyenek emberi jogai? Van, akinek pocsék a családja. Van aki szereti a rózsaszínt. És akkor mi van? Ezekkel nem árt neked, se senkinek, max nem tetszik a stílusa. Azt meg ki nem szärja le?


Az ilyen térítő pápák meg nem attól lesznek görények, hogy melegek, hanem mert emberileg nincs minden rendbe velük...de ennek semmi köze a szexuális orientációhoz, ezt jól mondod bár nem jó kifejezéssel.


A nemi identitás az az, hogy valaki milyen nemű (egyébként nagyon helyes, ezt is tessék tiszteletben tartani, és nem beugatni a transzneműeknek se).

Amire te itt gondoltál, az a szexuális orientáció (irányultság).

Igen, tudom, hogy a magyarban a nem szó több értelmű, de meg lehetne már tanulni.

2015. okt. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Jó igaz vannak jópáran a meleg világba akik még szerintem is a gusztustalan kategória, hogy nem tartják tiszteletben egyes esetekben a nemi identitást, de ugyan ez megvan a nőknél..."


Én meg értem, hogy miért undorító, ha valaki transzvesztita/transzexuális. A te szavaiddal élve: Az ellen nem tudok semmit tenni, hogy transzvesztitaként imádom a női ruhákat, cipőket, stb. Amiről nem tehetek, a miatt miért kéne vezekelnem?


Én sem tehetek róla, csak úgy, mint te, és látod? Mégis megbélyegzel emiatt.


Remélem nem értesz félre, nem vitatkozni akarok, hanem rávilágítani néhány dologra, hogy toleránsabb legyél. Szóval, azt kérdezed miért nem tudod megérteni az embereket? Az emberek pont azért nem fogadnak el téged, amiért te sem fogadsz el másokat. Tehát inkább azt a kérdést válaszod meg magadnak, hogy miért nem fogadom el az olyan embereket, akik hasonló cipőben járnak, mint én, de velük az emberek még kegyetlenebbül bánnak?!


19/f

2015. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Éjjel írtam ki, sajnos akkor már nem igazán voltam képpbe a szavakkal, én azokat tartom gusztustalannak akik hetero férfire másznak rá meleg létükre...
2015. okt. 4. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!