Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ti ezt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti ezt hogy látjátok? 20/f

Figyelt kérdés
Más is van úgy, hogy nem jönne össze biszexuális sráccal? Én nem tudnék velük elképzelni semmit, mert valamiért úgy látom, hogy nem működne a kapcsolat, nem tartom őket megbízhatónak. Ti hogy látjátok? Kinek, milyen tapasztalata van?

2015. okt. 7. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy biszexuális is lehet ugyanolyan lojális mint egy meleg. A szeretet az szeretet, a hűség hűség, még akkor is ha dupla annyi emberrel van lehetősége téged megcsalni.


Ha igazán szeret legyen bi, meleg, hetero, akkor sem csal meg. Ha pedig megcsalt, akkor nem is szeretett igazán, kár érte keseregni... Ez az én nézőpontom

2015. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Az én párom bi én homo vagyok, de az én drágám nem csalna meg ("pedig bi") és én sem csalnám meg, mért? Mert szeretjük egymást (menthetetlenül) és ezért még az sem baj hogy nagggyon ritkán találkozunk. Igaz hogy neki és nekem is az érzelmek a fontosak nem pedig a nemi együttlét de néha az is kell, arra meg elég az ahányszor találkozunk (részben nem arra akartam utalni hogy én milyen baromi szerencsés vagyok hanem arra hogy ha attól félnél ha esetleg nincs sok szexuális kapcsolat de szeret akkor sem fog megcsalni)
2015. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Ceppercooling! Ha jól emlékszem a válaszaid alapján, akkor te csak egy 14 éves tejfölös szájú vagy, akinek szerintem halvány fogalma sincs egy érett, FELNŐTT párkapcsolatról. Attól még, hogy egy 22 éves srác ügyesen kihasznál, ne érezd magad olyan bölcsnek, és lehetőleg ne adj tanácsokat más embereknek, hogy mit hogyan csináljanak. Én 14 évesen gimibe felvételiztem, jobb ha te is ezzel döngeted a napjaidat, nem pedig egy 22 éves csávó ölében.


(Ha tévedek és összekeverlek valakivel, akkor sorry)

2015. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kovpet ***** válasza:
92%
# 3: Nem ismerem a körülményeket, de miért lenne feltétlenül kihasználás egy ilyen kapcsolat? Ezzel az erővel akármelyik kapcsolat egymás kihasználása...
2015. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem van biszex fiúval tapasztalatom. nem a megbízhatósággal van a baj, megcsalni nem csalt meg. de egy idő után visszamenekült a nőjéhez, mindig egyszerűbb lesz neki egy hetero kapcsolat mögé bújni..
2015. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha két ember szereti egymást,akkor mindegy a szexuális hovatartozása.

Vágj bele,ne félj,egyszer élsz,aztán az idő mindent megold.

Ne félj olyantól,amit még nem tapasztaltál meg.

2015. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem szabad egy melegnek biszexszekkel foglalkoznia kapcsolat céljából. Haverkodni, vagy lazább kapcsolatokra nagyonis jók, de komolyra semmiképp. Persze vannak kivételek, ahogy a korábbi válaszolók is írták, de általánosságban nem szabad.
2015. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legnagyobb marhaság. Nem attól lesz valaki megbízható vagy megbízhatatlan, hogy történetesen meleg, heteró, vagy biszex. Ne keverjük a biszexualitást a hűtlenséggel!
2015. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A párom biszexuális, előttem házas is volt. :) hosszú ideje együtt vagyunk MAXIMÁLISAN bízom benne.
2015. okt. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hogy egy bi vélemény is legyen,itt az én néző pontom:ha szeretek valakit és maximálisan kielégití a vágyaimat(és én is azövéit) (nem csak sex) akkor nem csalommeg(és ő sem engem).Ha valahol hiba van a renszerben akkor igyexem kijavítani.Ha a hiba javít6atlan akkor pedig kilépek belőlle.

Ha megcsalom akkor ott több van mint egyszerű hiba,és/vagy kielégületlenség ott már más is bejátszik.

2015. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!