Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ti ezt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti ezt hogy látjátok? 20/f

Figyelt kérdés
Más is van úgy, hogy nem jönne össze biszexuális sráccal? Én nem tudnék velük elképzelni semmit, mert valamiért úgy látom, hogy nem működne a kapcsolat, nem tartom őket megbízhatónak. Ti hogy látjátok? Kinek, milyen tapasztalata van?

2015. okt. 7. 15:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélem az én történetemet, ha érdekel :)

Meleg vagyok, párom pedig biszex. Nem neten ismerkedtünk meg, hanem volt egy közös barátunk, és egy nagyobb baráti társaságban találkoztunk, majd lettünk jó barátok. Volt barátnője akkor, de 100 km-re laktak egymástól, bár a távkapcsolat ellenére elmondása szerint a kapcsolatuk jó volt. De hogy a lényegre térjek, már több, mint 1 éve ismertük egymást, mikor én elmondtam, hogy bocs, de meleg vagyok - ha addig nem esett volna le neki :D Mondta, hogy sejtette, gondolkozott is néha rajta, de úgy volt vele, majd elmondom, ha megfelelőnek látom az idejét. Ha meg nem, addig úgy veszi, heteró vagyok. Mondta, hogy semmi baja vele :) Rá kb. 2-3 hónapra közli velem (nekem mondta el elsőnek), hogy vége a barátnőjével. Kérdeztem, mi történt, nehezen akart válaszolni. Aztán csak kinyögte: A barátnője meggyanúsította, hogy velem csalja meg, mert elég sok közös fényképünk volt fent facebook-on. Kérdeztem, ez hogy lehetséges? Hát úgy, hogy a (volt) barátnője tudta, hogy ő valójában biszex. Mindent értek :) Akkor ugye én, mint jó barátja, igyekeztem őt feldobni, meg amiben tudtam, segíteni, de akkor pár hónapig olyan elviselhetetlen volt, akaratlanul is mindig megbántott valamivel amit utána ő maga is belátott, és megbánt, de én is megértettem, toleráns voltam. Egy szakítást nem könnyű feldolgozni, főleg ha egy ilyen aljas gyanúsítgatás vet véget neki. Nehéz eset, amikor valamit kitalál "az asszony", és az ellen nehéz védekezni :) Szóval jó pár hónap múlva kezdett visszatérni valamelyest az életkedve a(z akkor még csak) barátomnak, de akkor már rengeteget írt rám, ha nem voltam épp ott, egy idő után szinte 0-24-ben csak dumáltunk, hosszú egész napos, hajnalig nyúló skype-olások... néha miatta mentem kialvatlanul munkába xD Amikor egy átlagos találkozásunkkor náluk voltam, fogta magát és szorosan megölelt. Megköszönve, hogy mellette álltam az elmúlt hónapokban, és basszus megpuszilt - előtte sose. :D Utólag mindig azt mondja erről, jó bátor volt, nem gondolkozott. Zavarba is voltam, hogy most "WTF?", onnantól pedig olyan észrevétlenül jött minden, mintha már magától értetődő lett volna, hogy mi egy pár vagyunk, csak nem vettük észre, mert beletemettük magunkat a megszokott "csak barátok vagyunk"-ba. Gyakorlatilag ki se mondtuk, hogy együtt vagyunk. Egy idő után fogtuk egymás kezét (nem az utcán! :D sajnos még nem tartunk ott). És jött minden, ami ilyenkor jön.


Ez az én történetem, másfél éve vagyunk együtt, és nem csak a köztünk lévő szerelem, hanem a kapcsolatunkat megelőző bő egy év barátság is nagyon méllyé, bizalmassá teszi a viszonyunkat. Szerintem a biszexualitáson, vagy melegségen, vagy heteróságon nem múlik semmi, inkább azon, hogy élt az ember, milyen példát látott, és hogy mennyire "lelkis". Ez alatt azt értem, hogy egy szexuális együttléthez mennyire fontosak az érzelmek - szerintem/szerintünk elengedhetetlen!

Köszi, ha végig olvastad :)

20/F

2015. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ftf1983 ***** válasza:
A megbízhatóság nem attól függ, hogy valaki bi vagy meleg szerintem. Én azt tapasztaltam, hogy a bi srácoknak reálisabb elvárásaik vannak és nem az elképzelt álompasit kergetik adoniszi testtel, 25/6-os farokkal és milliárdos vagyonnal. Az is igaz, hogy a bik között sokkal kevesebben vállalják fel magukat nyíltan és sokan úgy képzelik el, hogy van/lesz egy heteró életük (feleség, gyerek) és mellette pasiznak, de lehetőleg egy stabil pasival. Persze, lehet olyan, hogy egy bi srác tartósan és stabilan párkapcsolatban van egy meleg sráccal, de ez függ attól is, hogy melyik nemmel milyen kapcsolatra vágyik (csak testi vagy testi és lelki is). Több olyan történetet is hallottam már, hogy meleg ismiktől, hogy bi srácokkal voltak együtt évekig, de aztán a bi srác ahogy öregedett és közeledett a 30 felé úgy érezte, hogy szeretne családot, gyereket és ki is lépett a meleg kapcsolatából és ma már van felesége, gyereke is. Az már más kérdés, hogy a legtöbb ilyen a pasik iránti vágyát hogyan csillapítja...
2015. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!