Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Olyan börtönös filmeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan börtönös filmeket mondjatok, ahol a fickót kényszerítik a homárszexre?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 00:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egy konkrét régi film, lehet hogy sorozat. A nagymenő rendes az újfiúval, majd rátér a lényegre. - Tetszel nekem fiú, blabla. Vagy én, vagy mindenki. A srác nem megy bele, ezért a nagymenő átadja a gyúrós fickóknak, akik végigmennek rajta.
2015. okt. 11. 15:20
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Tőlem csinálhatják nyugodtan a börtönökben. Én nem igazán értettem soha, ez miért akkora probléma. Ha dugni akarnak, hát dugjanak egymással, legalább lenyugszanak tőle. Mondjuk azzal lehet vitatkozni esetleg, ha az egyik kényszeríti a másikat. De valahogy őket sem tudom sajnálni annyira, mint másokat, mert aki oda bekerül, az nem véletlenül van ott. Azért egy letöltendőhöz elég ronda dolgokat kell elkövetni előtte általában. Akkor meg viselje a következményeket...
2015. okt. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

az Edmond című filmben is van 2 ilyen jelenet.

az egyikben bejön az új gettó néger cellatárs,eldumálgatnak pár percet a főszereplővel baráti hangnemben aztán benyögi a néger,hogy jó fej vagy,de most már itt lenne az ideje,hogy rábukj a farkamra.

2015. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk a börtönökben szoktak durva dolgok megtörténni. Hallottam olyant, hogy azt, aki pedofíliával kerültbe, elítélték kiskorú bántalmazásáért, azt jól helybenhagyják bent. Nem vagyok a bosszú mellett, deazért szerintem megérdemlik az ilyenek.
2015. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

81% meg álomvilágban élsz.

mi az hogy aki bekerül az mind bűnöző?

rengetegen vannak akiknek az élete valamilyen oknál fogva kisiklik az élete,vállalkozása,marad pár milliós apeh tartozása,bemegy érte 2 évre és akkor ezért szerinted méltányos büntetés,ha két éven keresztül a gyilkosok és erőszaktevők prédája lesz és nemi erőszak áldozata.

vagy a híres vendéglős esete aki nem volt hajlandó védelmi díjat fizetni,ezért kimentek lakásra és a szeme előtt kínozták a feleségét a vendéglős meg a saját házában a családját védve lelőtte az egyiket,ezért lesittelték és a banda többi tagja kínozta odabent évekig.

úgyhogy ritka nagy butaságot írtál.

2015. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!