Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdtem a kolis nevelőtanár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a kolis nevelőtanárommal, mit tegyek? Bocsánat, hosszú lett.

Figyelt kérdés

Rettenetesen zavarban vagyok, a szüleim évek óta zaklatnak azzal hogy aszexuális vagyok csak mert nem volt még barátnőm és kezdtem már én is elhinni hogy az vagyok, de most meg teljesen össze vagyok zavarodva, mert lefeküdtem a nevelőtanárommal- aki fiú. És nem is ismerem szinte.

Szégyellem magam nagyon, de nem undorodok tőle, nem tudok dühös lenni rá vagy a helyzetre.

Buli volt a koliban és én sose iszok alkoholt, ő se volt részeg vagy ilyesmi és odajött beszélgetni mert látta hogy egyedül vagyok. Hangos volt a zene meg ilyenek, úgyhogy fölmentünk egy másik emeletre és leültünk beszélgetni. Órákig beszélgettünk és egyszer csak mondta, hogy szeretne megcsókolni és szabad-e. Mondtam hogy nekem ebben nincs tapasztalatom, mert még sosem csókolóztam. Nevetett és lassan megcsókolt és tudom hogy nagyon hülyén hangzik de én sem értem utólag hogy miért nem állítottam le. Majdnem egy órán keresztül csókolóztunk kisebb megszakításokkal, mert mindig jöttek-mentek emberek a folyosón és olyankor elhúzódott. Aztán mondta, hogy a szobája csendesebb és kevésbé zsúfolt. És tényleg nem tudom miért mentem vele, minden olyan gyorsan és gondtalanul történt. Nem gondolkoztam. Utána nagyon meg voltam ijedve, mondta hogy nyugodtan maradjak nála,de felöltöztem és lerohantam a többiekhez akik elkezdték kérdezgetni hogy hol voltam mert eltűntem. És azóta nem tudom mit csináljak vagy hogyan viselkedjek vele.



2015. okt. 11. 12:29
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Igen, ő volt az aki engem...

Nem volt rossz, de inkább furcsa meg az elején kicsit kellemetlen, mégis kétszer is elélveztem, én se értem magam.

Nem tudom miért menekültem el. Nem akarok vele beszélni mert félek hogy mit mond és hogy nem vagyok rá felkészülve. Meg nem tudom azt se hogy én mit mondhatnék neki.

2015. okt. 11. 12:54
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj , ha élvezted beszéld meg vele , de gondolom mondanom se kell hogy ne mindenki előtt .
2015. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom... Ha a fiamnak nem lenne barátnője (vagy csak szexhaverja, aki lány) főiskolás koráig, én nem az aszexualitásra gyanakodnék, hanem arra, hogy meleg.
2015. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

De most konkrétan mi a kérdés? Ha meleg vagy, vagy biszex, az ellen nincs mit tenni, el kell fogadni. Meg a szexualitás amúgy sem ilyen könnyen beskatulyázható dolog. Azt se írtad, hogy előtte milyen viszonyod volt a lányokkal/fiúkkal, csak azt, hogy a szüleid mit gondolnak. Egyáltalán nem is gondoltál kapcsolatra lányokkal, vagy csak nem jött össze?

Hogy hogy viselkedj vele, azt meg csak onnan tudhatod meg, ha végre beszélsz vele. Attól hogy szóbaállsz vele még nem leszel semmire kötelezve.

2015. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezted, akkor tényleg beszélj vele. Ne a többiek előtt, megértem hogy megvagy ijedve. Mit érzel, vonzódsz hozzá egyébként?
2015. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok barátkozós típus, az ismerkedéssel nehézségeim vannak. Nem volt kapcsolatom lánnyal, de nem is próbálkoztam, meg valahogy eszembe se jutott. De fiúkkal se.
2015. okt. 11. 16:50
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
de most már van ... hajrá
2015. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit érzek. Bűntudatot kéne, de nincs. Tudom hogy aberrált vagyok ha ebbe így belenyugodok, de egyszerűen nem tudom megbánni hogy hagytam, pedig szeretném.
2015. okt. 11. 17:05
 19/36 kovpet ***** válasza:
94%

"Bűntudatot kéne"


Aztán miért kéne? Dehogy kéne. Azt majd akkor, ha bűnt követsz el...

2015. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
96%

Tetszik a pasi (esetleg szerelmes is vagy belé), lefeküdtél vele, élvezted is és nem érzel bűntudatot se. Akkor hol itt a probléma? Szedd össze a bátorságodat, és jöjjetek össze!


"aberrált vagyok ha ebbe így belenyugodok"

Dehogy vagy az, csak a "gonosz" média, és a meleg-ellenes emberek lelkileg megrontottak téged. Inkább fogadd el, hogy meleg (vagy biszex) vagy.

2015. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!