Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdtem a kolis nevelőtanár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a kolis nevelőtanárommal, mit tegyek? Bocsánat, hosszú lett.

Figyelt kérdés

Rettenetesen zavarban vagyok, a szüleim évek óta zaklatnak azzal hogy aszexuális vagyok csak mert nem volt még barátnőm és kezdtem már én is elhinni hogy az vagyok, de most meg teljesen össze vagyok zavarodva, mert lefeküdtem a nevelőtanárommal- aki fiú. És nem is ismerem szinte.

Szégyellem magam nagyon, de nem undorodok tőle, nem tudok dühös lenni rá vagy a helyzetre.

Buli volt a koliban és én sose iszok alkoholt, ő se volt részeg vagy ilyesmi és odajött beszélgetni mert látta hogy egyedül vagyok. Hangos volt a zene meg ilyenek, úgyhogy fölmentünk egy másik emeletre és leültünk beszélgetni. Órákig beszélgettünk és egyszer csak mondta, hogy szeretne megcsókolni és szabad-e. Mondtam hogy nekem ebben nincs tapasztalatom, mert még sosem csókolóztam. Nevetett és lassan megcsókolt és tudom hogy nagyon hülyén hangzik de én sem értem utólag hogy miért nem állítottam le. Majdnem egy órán keresztül csókolóztunk kisebb megszakításokkal, mert mindig jöttek-mentek emberek a folyosón és olyankor elhúzódott. Aztán mondta, hogy a szobája csendesebb és kevésbé zsúfolt. És tényleg nem tudom miért mentem vele, minden olyan gyorsan és gondtalanul történt. Nem gondolkoztam. Utána nagyon meg voltam ijedve, mondta hogy nyugodtan maradjak nála,de felöltöztem és lerohantam a többiekhez akik elkezdték kérdezgetni hogy hol voltam mert eltűntem. És azóta nem tudom mit csináljak vagy hogyan viselkedjek vele.



2015. okt. 11. 12:29
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Igazatok van, megyek, bekopogok hozzá és beszélek vele. Lesz ami lesz.
2015. okt. 11. 23:05
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
hajrá ! aztán a fejleményekre kíváncsiak vagyunk ám :)
2015. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 petike30 ***** válasza:
8%
Szia tudod èn nem sajnàlak szerintem megèrdemelted ami törtèn te voltâl buta nem a tanàr saj gondolom tanultàl belöle
2015. okt. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Coming out day volt tegnap :)
2015. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Nah, meg volt a második round? ^^
2015. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek privibe írd meg mi volt. Ha pesti vagy szívesen találkoznék veled beszélgetni. Én is kezdő.
2015. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
9%
Na jó, ez is megvolt, de szedd össze magad és keress egy lányt. Nem volt elég, hogy otthon csesztettek eddig, most meg majd mit gondolsz mi lesz ha megtudják hogy pasival szűrted össze a levet.
2015. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
84%
Élvezd az életet! Ha tele van a zacskód, máskor is odatolhatod neki! Persze nem írtad hogy a cerka melyik végén voltál!
2015. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
96%

"Tudom hogy aberrált vagyok..."

Aha, most pofoználak föl, ha itt lennél, és nem lennél túl cuki hozzá:-p

Szóval kb. minden 20. fiú "aberrált" szerinted, mert fiúkhoz (is) vonzódik?


Abban általában nincs semmi rossz, ha 5-10 év a korkülönbség egy szexuális együttlétben, vagy kapcsolatban. Gyanús, hogy nagy-jót tett veled, mert ráébresztett, hogy meleg vagy. Sajnos ez nekem nem adatott meg, így nagyon sokáig a "miért nem találok nőt" állapotban voltam.

Azonban:

A nevelőtanárnak a neveltekkel való szexualitás tilos, nagy baja lehet belőle, jóval nagyobb mint neked! Nekem abból, ahogy írtál róla nem az az érzésem lett, hogy kihasznált, de ezt neked kell érezned.

Alapvetően ő is csak egy fiatalember, talán nem bírt az érzelmeivel, hormonjaival, te is megtudod, milyen az, ha még eddig nem...

A FONTOS kérdés amin el kell gondolkodnod: Tudna-e zsarolni valamilyen módon, érzed-e magad nyomás alatt, hogy teljesítsd a vágyát? (pl. célzás arra, hogy ha dobod, kkor ő megbuktat, stb.)


Azt hiszem magadnak, de neki is nagy jót teszel, ha megbeszéled, megírod neki a dolgot.

Tartok tőle, egy ilyen kis közösségben ezt kocázatos az ilyen kapcsolatot vállalni, jobb lenne, ha nem lennétek ennyire összezárva... Nem költözöl el onnan lassan?

Persze ki kell deríteni, hogy mennyire gondolta komolyan, illetve te mennyire. Amúgy egy "szexbarátságban" sincsen semmi rossz, ami nem egy nagyon "komoly" kapcsolat, hanem inkább barátság kis extrával.

Véleményem szerint az a legfontosabb, hogy őszintének kell lenni egymással, mindkét félnek kommunikálnia kell, mi az amit nyújtani tud, mi az amit már nem.



Végül: A szexualitásban és a párkapcsolatokban semmi sem fekete fehér, akárhogy sugallja a média meg az emberek képe !!


Melegként ismerkedni legkönnyebben az interneten, a PlanetRomeo-n Tinderen, melegrandi-n tudsz, persze betartva az óvatossági szabályokat és az óvszerrel való védekezést!!

Budapesten vannak meleg társaságok, bulik is ahova eljárhatsz.

2015. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Készülj az újabb kalandra!
2015. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!