Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vágytatok már arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágytatok már arra, hogy alázzanak titeket?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan? Mikre? Meg is valósultak a vágyaitok? Hány évesen? Tudom kicsit pervi, de a szürke 50 óta gondolkozom ezen, stb.
2015. okt. 18. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a szürke ötvenbe hol volt a megalázás?? az, hogy kétszer odalegyintett a csaj seggére? anyámtól nagyobb pofonokat kaptam kisgyerek koromban néha, mikor hisztiztem
2015. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2015. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam h volt benne alázás. Azt mondtam azóta gondolkozom az SM témán. Aminek ez is része. De a kérdésre válaszoljatok kérlek. Kort is írjatok!
2015. okt. 18. 14:09
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem epeszu ember nem vagyik ilyesmire.
2015. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Épeszű embernek tartom magam, de kipróbálnám, hogy alárendelt szerepben vagyok.
2015. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágytam erre soha.
2015. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon vágyom rá passzívként, hogy egy erélyes aktív érvényesítse az akaratát rajtam. Nem akarok ilyen szíjjal való ütlegelést, de a verbális/nonverbális dominanciára rettenetesen felizgulok.

Olyanokra gondolok például, hogy a partnerem kikötözne az ágyhoz, és teljes egészében lenyomná a farkát a torkomon. Nem érdekelné, hogyan ellenkezem, csak baszná a torkomat addig, ameddig bele nem élvez. Rászorítja a fejem a farkára, végig keni az arcomon a spermát a péniszével stb.

Bejönne még az is, hogy a végletekig húzza az előjátékot. Mondjuk már órákon át csak csókolózunk, simogatjuk egymást. Végig nyal tetőtől talpig, és ujjazza a fenekemet. Leszop egy párszor, de nem hagyja egyszer sem, hogy elélvezzek. Már a makkját dörzsölgeti a lyukamhoz, de még mindig nem hatol belém. Ilyenkor rendesen ki tudok készülni, és már könyörgök azért, hogy magamban érezhessem a lüktető faszt.


Csak az a gond, hogy kevés olyan jó képű aktív van, akinek ez tetszik, mert mind csupán arra vágynak, hogy a passzív teljesen megadja magát, pedig én nem ilyen vagyok. Én imádok ellenkezni, játszadozni az aktívakkal, valamint azt, hogy szex közben "gyűrjenek" maguk alá, és közben adjam meg magam nekik.


Sajna még nem volt ilyenben részem, szűz vagyok és 18 éves.

2015. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajna én se hiszem, hogy jóképű álom szexi pasi vok, pedig megtenném amit írtál :)
2015. okt. 18. 18:43
 9/15 kovpet ***** válasza:
A heteskébe most beleszerettem :)
2015. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
PERSZE! és bárki aki alázni akar ÍRJON
2015. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!