Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vágytatok már arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágytatok már arra, hogy alázzanak titeket?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan? Mikre? Meg is valósultak a vágyaitok? Hány évesen? Tudom kicsit pervi, de a szürke 50 óta gondolkozom ezen, stb.
2015. okt. 18. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen,engem már aláztak többször is.
2015. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy fiatal vékony fiúval kipróbálnám, de kétlem, hogy akad fiatal, akit ez érdekel.
2016. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
IGEN, 2 hónapja egy gyakoris srác a gazdám lett és pofozott és belepisilt a számba és életem egy legjobb élménye volt (14/f)
2016. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon vágyom rá passzívként, hogy egy erélyes aktív érvényesítse az akaratát rajtam. Nem akarok ilyen szíjjal való ütlegelést, de a verbális/nonverbális dominanciára rettenetesen felizgulok.

Olyanokra gondolok például, hogy a partnerem kikötözne az ágyhoz, és teljes egészében lenyomná a farkát a torkomon. Nem érdekelné, hogyan ellenkezem, csak baszná a torkomat addig, ameddig bele nem élvez. Rászorítja a fejem a farkára, végig keni az arcomon a spermát a péniszével stb.

Bejönne még az is, hogy a végletekig húzza az előjátékot. Mondjuk már órákon át csak csókolózunk, simogatjuk egymást. Végig nyal tetőtől talpig, és ujjazza a fenekemet. Leszop egy párszor, de nem hagyja egyszer sem, hogy elélvezzek. Már a makkját dörzsölgeti a lyukamhoz, de még mindig nem hatol belém. Ilyenkor rendesen ki tudok készülni, és már könyörgök azért, hogy magamban érezhessem a lüktető faszt.


Csak az a gond, hogy kevés olyan jó képű aktív van, akinek ez tetszik, mert mind csupán arra vágynak, hogy a passzív teljesen megadja magát, pedig én nem ilyen vagyok. Én imádok ellenkezni, játszadozni az aktívakkal, valamint azt, hogy szex közben "gyűrjenek" maguk alá, és közben adjam meg magam nekik.

(14/f)

2016. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is itt ismertem meg egy srácot, de még a tali nem jött össze. Januárra van tervbe véve. Bár összejönne. A fő gond, hogy fiatal (30 alatt) eleve alíg van. Aki van annak a jó fele csak szájhős. A többi vidéki vagy kövér. Vagy nem olyan jóképű. Részemről az utolsó nem gond, de a többi igen.
2016. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!