Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Dolgozhatok ugy tovább ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozhatok ugy tovább ha homoszexuális vagyok? (Középiskolai testnevelő tanár vagyok)

Figyelt kérdés
Itt nem arra értem hogy én ártanék a tanitványaimnak vagy ki ezdenék velük ert em szeretném hogy megtudják. De lelkileg lehet ezt birni?

2015. okt. 22. 20:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
Nem, menjél fodrásznak, színésznek vagy divattervezőnek.
2015. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
persze, csak utána ne az legyen a következő kérdésed, hogy beleszerettél az egyik diákba és mit csinálj:D de amúgy, miért ne lehetnél
2015. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Középiskolás testnevelő tanárok tanítanak lányokat is, most itt hetero férfiakat értek, és kibírják. Szerintem felnőtt ember kibírja, hogy nem kefél meg mindenkit, akit megkíván, és ez teljesen független a szexuális irányultságtól.
2015. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kedves elsö nem értem miért kellene ilyen szakmákban elhelyezkednem ? Ezek mind sztereotipiák.


#2 köszönöm a választ. És bár jol néznek ki de tartoztatom magam hisz ök mégis csak fiatalabbak és nem akarok hiu lenni de én jobban nézek ki

2015. okt. 22. 20:50
 5/21 A kérdező kommentje:
#3 ködzönöm rendben megprobálok ezekre figyelni
2015. okt. 22. 20:50
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Csak azt nem értem, hogy ha tudod, hogy ez neked ilyen problémát jelent, akkor miért ezt a pályát választottad?

Lesz neked még elég problémád az előítéletek és az intolerancia miatt, ráadásul magadban sem vagy biztos... Szóval ha nem is fodrász, vagy balettáncos, de nem lehetett volna olyan pályát választanod, ahol senkit nem érdekel a szexualitásod?

3-as voltam

2015. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
szerintem nyugodtan dolgozhatsz tovább, ismerek rajtad kivűl más meleg középiskolai testnevelés tanárt. simán meg tudja tartoztatni magát. inkább kellemetlen neki ha a fiuknak pl. felhuzzák a polojukat, vagy esetleg domborodik a gatyájuk.
2015. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#3as Én is csak nem rég jöttem rá amikor még továbbtanultam középiskolába majd egyetemre keültem 6 évvel ezelött méc nem gondoltam hoy meleg leszek. Nekem is csak nem rég esett le hogy talán mégis csak a fiukat szeretem. És miért lennék vizonytalan magamban?


#7 köszönöm

2015. okt. 22. 21:16
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Nehéz kérdés.... nekem is tanári végzettségem van, de teljesen más területen dolgozom, s pont a melegségem tart vissza. Az ugye már csak egy "nyílt élet" a tanárság, s félek, hogy a kollégáim, szülök stb kérdezgetnék, hogy miért nincs feleségem, gyerekeim.

De amúgy biztos hogy nem kamu a kérdés? Egy középiskolai tanárnak illik helyesen írni...

2015. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9-es Én is így gondolom, de ugyanakkor már késő változtatni tanári végzettségemmel nem igen sok mindenre mehettek. ÉS bocs csak telefonról nehéz helyes gépelni
2015. okt. 22. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!