Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Dolgozhatok ugy tovább ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozhatok ugy tovább ha homoszexuális vagyok? (Középiskolai testnevelő tanár vagyok)

Figyelt kérdés
Itt nem arra értem hogy én ártanék a tanitványaimnak vagy ki ezdenék velük ert em szeretném hogy megtudják. De lelkileg lehet ezt birni?

2015. okt. 22. 20:30
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
14%
Ne légy tanár, inkább dolgozz hűtőházban.
2015. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

Bárcsak nekem lenne olyan tesi tanárom mint te! Mindig is arról álmodtam... Haha.

Amúgy szerintem ahhoz senkinek semmi köze, hogy te a négy fal között nővel vagy férfival bújsz-e ágyba! Sokkal fontosabb, hogy jó tanár vagy-e. És szerintem ez nagy marhaság, hogy csak azért mert meleg valaki attól még nem foglalkozhat ezzel meg azzal. A kettőnek semmi köze sincs egymáshoz. Főleg ha a kérdező esetében pl. egy nagyon jó tanárról van szó! Fel kéne nőni emberek!!!!

2015. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%

Nemáááár,nekem pont egy ilyen TESITANÁR kéne,mivel a mostaninál nem tudok bepróbálkozni!


Ááááá,olyan nem fair az élet! :""(

2015. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#12 #13 Ez kedves de nálam etttől még ugyanúgy fegyelmezet megterhelő ütemben folyik a testnevelés óra aki bepróbálkozik az pedig még jobban meg lenne terhelve. A szakmai munkámra nem nyomhatja rá a pecsétjét a magánéletem.
2015. okt. 23. 19:04
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Szerintem a munkakör,az adott pálya amin dolgozol teljesen független a szexuális vonzalomtól. Én leszbikus lány vagyok,és rendőrnek tanulok. Az is egy nyitott élet amibe még az állam és még millió egy fajta szervezet beleszólhat. Emellett az emberek se nagyon kedvelik az ilyet,nem beszélve a kollégákról...de ha minden meleg megfutamodna,ha komoly döntésre kerül a sor,akkor kevesebb lenne a nagyszerű ember! Én csak azt tudom mondani,hogy fel a fejjel,húzd ki magad! Nézz egyenesen előre és tégy úgy,ahogyan te szeretnél,de mindig bízz magadban és a döntéseidben! Ne add fel,mert mindenki értékes tagja ennek a világnak! És tudod mit? Bizonyítsd be,hogy te is értékes vagy!
2015. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%

ha nem mozdulsz rá a fiatal tanitványaidra, miért ne?

de tényleg biztos csábitó, hogy bemehetsz az öltözőbe fiatal srácokat nézni meztelenül meg alsóban

2015. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy nem csábító de akkor is nekem magasabban van a mérce nem olyan szép egyik sem hogy megtetszen. Ráadásul nem lágyulhatok el elöttük akkor oda lenne a fegyelem
2015. okt. 23. 21:47
 18/21 anonim ***** válasza:
82%
Hat keszulj fel, nm biztos h a diakok toleransok lesznek... 14/f/m
2015. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%

A szakmai munkámra nem nyomhatja rá a pecsétjét a magánéletem.

Ezt tartsd szem előtt. A többivel ne törődj. Nem kell tudni a tanítványaidnak, a szülőknek a magánéletedről. Ha velük meg tudod tartoztatni magad, akkor nincs semmi gond.

2015. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
86%

Meleg vagyok és diákokat (fiúkat is) tanítottam lovagolni, akiktől csak pár év választ el. Nem volt semmi gáz. Nem vagyok hülye, látom hogy melyikük helyes, de ez nem jelenti azt hogy ösztönlényként rájuk mozdulok. Szánalmas ha valaki nem tud türtőzteni magán, mi különböztet akkor meg minket az állatoktól?

Mellesleg az, hogy meleg vagy, nem mentség semmire, semmivel sem nehezebb neked mint a hetero férfi tesitanároknak.

2015. okt. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!