Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Michael Jackson akkor most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Michael Jackson akkor most pedofíl volt vagy csak simán meleg? Vagy mind a kettő egyben? Még kicsi voltam amikor meghalt, de sosem tudtam mi az igazság.

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 19:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Remélhetőleg egyik sem. Csak tönkre akarták tenni, elszedni a pénzét szemét emberek. Szakadékba lökték szegényt.
2015. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
viszont azt be kell ismerni hogy nagyon furán nézett ki. szinte nővé és fehérré operáltatta magát.
2015. nov. 1. 19:26
 3/29 anonim ***** válasza:
41%
igen :D a Föld bolygó: ahol bármi megtörténhet: Egy csóró feka kissrácból lehet gazdag fehér nő is :D
2015. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
11%
Régen amikor anyum olvasott valamit róla az újságban, ott volt a képe és én azt hittem h nő 😊 ja és szerintem egyik sem, csak kicsit nőies stílusa volt.
2015. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Az orrát műtette az apja miatt, aki egsz gyerekkorában emiatt kinevette.

Nem volt pedofil, az első ügynél bár peren kívül fizetett, de csak azért, hogy vége legyen. MJ halála után az apa bevallotta, hogy csak kitalálta a vádakat, majd öngyilkos lett (ezzel már nem volt tele a média). a második ügyben MJ megnyerte a pert, és szintén kiderült, hogy csak pénzt akartak tőle szerezni.

2015. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 mennikéne ***** válasza:
73%
egy normalis ember volt altalanos hetero szexualis szokassokkal es rengeteg kisebbségi komplexussal ami miatt szarrá műtette magát. Amiket olvastam róla az alapján ez jön le, nem az, hogy kisgyerekeket zaklat. Sok volt a lóvéja sokaknak kellet..
2015. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
25%
#6 mert aki nem hetero az mar nem normalis? pff
2015. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Michael Jackson gazdag volt, és ebből akartak egyesek hasznot húzni mindenféle baromság terjesztésével.
2015. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

Én úgy gondolom ő maga volt örök gyerek. Kedvence története volt a Pán Péter, megnyitotta saját Sohaországát, és szerette a gyerekek társaságát. Csak a paparazzik ebből is pénzt akartak csinálni. Én így hiszem. És úgy tűnik a South Park készítői is.

[link]

2015. nov. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
2015. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!