Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Michael Jackson akkor most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Michael Jackson akkor most pedofíl volt vagy csak simán meleg? Vagy mind a kettő egyben? Még kicsi voltam amikor meghalt, de sosem tudtam mi az igazság.

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 19:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elkeserítő hogy mások épp emiatt ítélik el,egyesek poénkodnak is rajta ahelyett hogy kicsit jobban utánna járnának a tényeknek és nem a szennylapokból táplálkoznának.
2015. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó.Teljesen igazad van.A kedves viccelődők jó lenne,ha használnák Google barátjukat,és rákeresnének.Azután nem írnának ilyen baromságokat.Szegényke interjúkban is elmondta,hogy mi mi miatt van.Csak ezeknek a csodás embereknek nincs idejük rákeresni.Annyira elfoglalt emberek lehetnek.Biztos titokba elmennek hangyákat menteni,és nincs idejük rákeresni az igazságra.

Ui.:Szerintem mindig jól nézett ki,ahhoz képest,amiken keresztülment.

2015. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is mindig gyönyörű volt :) mivel amikor ránézek egy angyalt látok és eszembe jut mennyit jótékonykodott és hogy mennyit szenvedett és megszakadad a szívem. Egyébként szerintem neki volt a világon a legszebb, legőszintébb mosolya.

MJ forever ♥

2015. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanígy gondolom én is :3.Nála jobb ember nem volt,nincs,nem lesz.SOHA.Mert Ő kivétel volt.Különleges volt.Angyal volt.És hiába halt meg.A szívünkben örökké élni fog.Akik pedig még csak feltételezik is,hogy pedofil nem tudnak róla semmit.Ugyanígy azok is,akik gúnyolódnak vele.Csak unalmas életükben nincs jobb dolguk,mint irigykedni,hogy ők soha nem lehetnek olyanok mint Ő.És én sajnálom az ilyen embereket.Mert sosem fogják megtudni,hogy ilyen jó emberke is létezett.1958 forever ♥
2015. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
19:11-es voltam. :)
2015. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy rokonlélek.
2015. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
❤😉
2015. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 te te te válasza:
2017. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
76%

Kedves Kérdező!

Michael Jackson se pedofil, se meleg nem volt. Arra pedig, hogy gyerekeket molesztált volna, nincs semmi bizonyíték, arra azonban, hogy a vádlói hazudnak, túl sok. Michael mindig is a nőkre bukott.

2020. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!