Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fél éve leszünk együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve leszünk együtt a barátommal, szeretnék neki adni valamit, de mit? 18F

Figyelt kérdés
Ő például Bécsbe szeretett volna menni velem egy hétvégére, de aztán túl drágának bizonyult. Sajnos ilyesmire nekem sem nagyon van pénzem :/ Milyen ajándékot adjak neki ami mégsem olyan apróság, nem olyan drága, de közös és együtt használhatnánk? Tudom, hogy annyira nem szokás félévkor ajándékozni, de szeretem és szeretnék kedveskedni valamivel és megköszönni, hogy elviseli az amúgy idióta fejemet :D Ti esetleg mit adtatok ilyenkor?

2015. nov. 4. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
adj neki egy big branert :D v fott homart xddd
2015. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Egy harmadik pasit, amit közösöen és együtt tudtok használni.
2015. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el szaunába vagy egy egész wellness hétvégére.Vagy valami közeli helyre várost nézni,ahol még nem jártatok.
2015. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2%
Lepd meg egy rejtett nemi betegséggel :)
2015. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az ajándék ára határozná meg az értékét. Te tudod, hogy mit szeret. Ha szeret utazni, de a bécsi út drága volt, akkor menjetek közelebbre. Vagy csak egy étterembe. Vagy kirándulni. Bár azt máskor is megtehetitek persze, de akkor is :)
2015. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Színház
2015. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

mi pl csomót játszunk közösen playstation-el és volt, hogy vettem egy játékot amivel nagyonnagyon akart már játszani és akkor együtt játszottunk. van valami amivel szabadidejében szeret foglalkozni? nem tudom mit használhatnátok közösen, mert nem ismerlek titeket.nekem ha nincs ötletem elindulok egy plázába és sétálgatok és előbb utóbb mindig találok valamit vagy eszembe jut valami:D

esetleg ha bécsbe szeretett volna menni, akkor pl ha nem is több napra de pl egy napra a bécsi adventi vásárra kimehetnétek, az nem olyan drága.

2015. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!