Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van valakinek tapasztalata a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata a prosztatavibrátorral/dildóval?

Figyelt kérdés
Érdemes venni?
2015. nov. 8. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most tervezem hogy veszek egyet. Sok mindent kipróbáltam de ezt még nem. Szóval adok neki egy esélyt aztán majd meglátom milyen lesz.

Egyszer mindent ki kell próbálni

2015. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 WalterWhite. ***** válasza:
Nekem van mindkettő. Meg kell tanulni használni, én arra számítottam hogy "bedugom, várok, aztán hatalmas élvezés", de ez tévedés.. meg kell tanulni a technikáját, hogy hogyan tudsz vele elélvezni, és ami a legfontosabb, hogy kell minimum 2, de inkább több nap önmegtartóztatás. Nekem úgy sikerül vele elélvezni anélkül hogy a farkamhoz nyúlnék, hogy bedugom, és a gátam felett picivel, a zacskóm aljánál masszírozom kívülről a prosztatámat.
2015. nov. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!