Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez a testalkat milyen szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a testalkat milyen szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. nov. 11. 15:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim válasza:
59%
Szerintem semmi baj nincs vele! Aki szeret, mindenhogy szeret! (Mondjuk, ez manapság igen relatív..) Főleg ha jól érzed magad a bőrödben! Pocak? Őszintén? Abszolút minimális.. De kit zavar, így vagy teljes! :) szerintem nincs baj ezzel, komolyan. :) 18/L
2015. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 Sunako-chan ***** válasza:
24%

teljesen átlag, semmi kivetnivalo benne nincs. oké akinek nem tetszik esetleg a kis pocok kicsit bezavarhat a képbe de ez ugyi relativ, mindenkinek másért fog ez az alkat tetszeni :D pl van akinek a lábai, van akinek az ujjai, éss van olyan is akinek a pocok :D meghát könyörgöm, átlagpasi, nem filmcsillag, nem modell... akkormeg?? mi aretek problem van gyerekek? örülnétek h van... áhh emberek...

(23/L)

2015. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
100%
mekkora gatyába passzíroztad bele magad h így kibuggyan a beled?
2015. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:
kibuggyan?
2015. nov. 12. 21:25
 35/67 anonim ***** válasza:
100%

dagadtnak nem vagy dagadt de hát ízlések és pofonok. nekem ez sok lenne, nem zavar a kis pocak de ez nem kicsi. nem sok választ el tőle h lógó hájcsöcseid is legyenek. látszik h kb sose mozogtál, lottyadt vagy. nekem ez nagyon taszító testalkat, azért egy fiatal férfi adjon már a kinézetére, testére, akár meleg, akár hetero. nem azt mondom h legyél kigyúrva, isten ments annak is van egy határa.



22F

2015. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 Johnny Filpo ***** válasza:
100%

Egeszsegugyi es nem szexualis szempontbol megkozelitve a kerdest: tulsulyos vagy. Valoszinuleg te is erzed, kulondben nem kerdezted volna meg. De ne aggodj, ez nem veszes. Jol atgondolt dietaval es megfelelo mozgassal par honap alatt oriasit tudsz valtoztatni magadon. :)

Irj, ha gondolod, szivesen segitek!

2015. nov. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim válasza:
53%
Jobb mintha kint lenne a bordád. Szeretem ha egy fiúnak van egy kis pocija, tök vonzó:) Talán ha egy 5kiló lecsusszan még jobb. De kinek mi:) 16/L
2015. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:
Általános iskolában még sportoltam.
2015. nov. 13. 13:51
 39/67 anonim ***** válasza:
100%
Annak már 10 éve, lényegtelen.
2015. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:

Na mindegy. Csak kíváncsi voltam hogy mások milyennek látnak.

Köszi a válaszokat. Én jól érzem magam így. :)

2015. nov. 13. 14:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!