Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez a testalkat milyen szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a testalkat milyen szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. nov. 11. 15:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 Johnny Filpo ***** válasza:
100%

Ha tenyleg jol erzed magad a testedben, akkor jo neked. Izlesek es pofonok. Egy apro megjegyzes: 70 evre akkor szamithatsz ha teljesen egeszseges vagy (no tulsuly) es persze a szerencses genetika sem art.

Nem rosszindulatbol irtam, nem vagyok irigy az alkatodra. Valoszinuleg azok akik megerositenek hogy jol nezel ki, igazoljak igy sajat magukat.

Udv

2015. nov. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
87%
undorító, bocsi :( sokkal vékonyabbnak kellene lenni
2015. dec. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
Őszintén az en szememben elférne itt ott még egy pár kiló :D
2015. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim válasza:
100%
Bottal nem piszkálnálak..bocsi
2016. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim válasza:
100%
nem előnyös. viszont csak egy kis fogyózással versenyképessé tehető.
2016. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi ocsmány ember! Nekem is szóltak már be. pedig rólam tudni kell hogy én aztán nem vagyok dagi, 20% os tsz-mel inkább erős alkat vagyok. A sok szénhidrát mellett tolom a húst is :) Viszont ami vicc, hogy a lófogú, szőrtelen, nyomorék, férfitől messze álló paprikajancsik szóltak be, akik kedves kérdező megnyugtatlak, szintén nem kellenek sok embernek.... meg akiket amúgy fél kézzel falhoz verek :D


amúgy kérdező. Nyugodj meg. még akár 100 évig is élhetsz így. bizony ám! ha a vérnyomásod rendben van és a koleszterin szinted akkor miért ne? fontos az is miket eszel. nyilván a sok gyors kaja nem tesz jót, de nagyon sok egészséges természetes étel is van, amikkel nyugodtan jóllakhatsz, nem leszel beteg tőlük és még érrendszeri bajod sem lesz. egyáltalán nem vagy elhízott... ez tudományos néven is: MÉRSÉKEL TÚLSÚLY. semmi több. arra figyelj hogy több ne legyen és rendben leszel. ha majd akarsz egyszer változtatni akkor majd úgyis fogsz de csak a saját boldogságodért tedd. NE más nyomorék ember kedvéért... amúgy szerintem semmid nem lóg...

2016. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:

Őszintén...

Nem áll szándékomban fogyni. Sőt!


És köszönöm a választ.

2016. ápr. 7. 20:27
 58/67 anonim ***** válasza:
értem :) amúgy ha az arcod szép, akkor én nekem még tetszene is az alkatod. szerintem aranyos egy szép pofi egy kicsit kerekebb alakkal.
2016. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:

Kezdő tömegnövelő vagyok ( nem izom).

Célom hogy minél nagyobb legyek.

2016. ápr. 7. 21:44
 60/67 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem értem miért akarsz "hízni". Mondom ezt úgy hogy sajnos rajtam van fölösleg, régóta próbálom leadni, de nagyon nehezeb megy. Nem mellesleg 24 évesen a vérnyomásomnak se jó, a lábam és a térdeim is bánják, a kolleszterinem se jó.... persze lehet most nincs ezzel gondod, de lehet hogy lesz. Sokkal kisebb lesz az érdeklődők száma is irántad, jó ruhákat is nehezebben szerzel majd mert a nagy méret ritkább és sokszor olyan egyhangú.. izzadóssá válhatsz stb... sorolhatnám. Mostanába sok hasonlót olvastam, hogy "tömeget akarnak növelni" ergo hízni akarnak, csak érteném, hogy ebbe mi a jó... mert szerintem csak árt magának az ember vele.
2016. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!