Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez a testalkat milyen szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a testalkat milyen szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. nov. 11. 15:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Világ életemben nagy akartam lenni. Tetszik a nagy lógó has, mellek, nagy fenék, comb, pufi arc és karok, toka. Nekem ezek tetszenek és szeretnék is.
2016. ápr. 7. 22:34
 62/67 anonim ***** válasza:
69%
Hát én a helyedben örülnék hogy nincs vészesen sok túlsúlyom, és nem bánha az egészségem... mert lehet hogy nem 100 évig fogsz élni hanem 70 évig, de 30 éves korod utántól meg ki tudja lehet kínszenvedés lesz vonszolni magad, a térdeid éjjel nappal fájni fognak, megfulladsz a saját hájadban mert nyomják a tüdődet meg ilyenek. Szerintem nem éri meg... boccs hogy ilyen töményen megmondzltam, de annak ellenére hogy azért nem 150-200 kiló vagyok, tudom miről beszélek, mert már az a 20-30 kiló is nagyon megterheli a szervezetet, hát még ha több... érdekes amúgy ez a világ, van aki kövér és arra vágyik hogy lefogyhasson, erre kiderül hogy egészséges emberek meg nagy kövér emberekké akarnak válni.
2016. ápr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
de ha neked ez tetszik, akkor miért kérdezed? meg emeled ki állandóan
2016. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
88%
60-62 vagyok, szerintem a srác azt várja, hogy "megdícsérjük". Legalább is én elképzelhetőnek tartom, hogy jobban örült azoknak a hozzászólásoknak, amiben dagadtnak titulálták, mint azoknak, amikben azt írták hogy ez még teljesen normális. Hát ha valakinek ez kell, akkor csinálja... én biztos nem tenném direkt.
2016. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek. Nekem annyira nem jön be
2016. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
69%

az látszik (főleg a félmeztelen képeken) hogy csak zsír van, izom nincs. de ezen nem kell csodálkozni, írtad, hogy nem sportolsz semmit.


ha nem szeretnél ilyen amorf, puhos lenni, akkor ideje lenne elkezdened sportolni valamit, meg értelmesebben kajálni.. bár a fő az, hogy te jól érezd magad a bőrödben, de szerintem ha minden szuper lenne, nem tetted volna fel a kérdést.


számomra taszító egy ilyen elhanyagolt test.

21/l

2016. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ilyen alkat, szép a pocid!
2016. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!